Kursy i szkolenia dla firm - Ernst & Young Academy of Business
menu
Aktualności   Publikacje   Sprzedaż 4.0

Sprzedaż 4.0

Wiem, wiem…nieco przesadziłem – powie wielu. I być może będą mieli rację w sensie czasowym, ale postanowiłem obwieścić to na co wskazują trendy i co zapewne stanie się w ciągu najbliższych kilkunastu lat. Już dziś warto przygotować na to swoją organizację.

Zbierz ludzi wokół wspólnego marzenia.

W tradycyjnym modelu sprzedaży wyznaczamy handlowcom cele. Marzenie jest inną kategorią ponieważ poza ważnym elementem racjonalnym, zawiera potężny ładunek emocji. Dzięki emocjom integracja z marzeniem jest dużo silniejsza, jesteśmy w stanie podejmować większe wyzwania, a w obliczu trudności ponosić większe wyrzeczenia. Zakręcenie handlowców wokół takiej idei wymaga ...

Chcesz mieć dostęp do publikacji? Zapisz się do naszego newslettera.

Jesteś już zapisany? Wpisz swój e-mail, aby potwierdzić.

Możesz być pewny, że szanujemy Twoją prywatność. Podany adres e-mail nie zostanie nikomu przekazany. Gwarantujemy, że nie będziesz otrzymywał więcej niż 2 wiadomości miesięcznie.

* Pola obowiązkowe

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach funkcjonalnych, statystycznych i reklamowych. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.