Kursy i szkolenia dla firm - Ernst & Young Academy of Business
menu
Strona główna   Szkolenia   Konferencje własne EY Academy   Forum Financial Controlling Transformation 2019

Forum Financial Controlling Transformation 2019 

Controlling Business Partner w dobie cyfrowej transformacji biznesu

Termin: 18-19 marca 2019 w Warszawie

Cyfrowa ewolucja jest motorem nowoczesnego biznesu – napędza i wprowadza dynamiczne zmiany w wielu obszarach funkcjonowania organizacji. Jednym z kluczowych elementów zmieniającego się biznesu jest controlling finansowy. Bez sprawnie ułożonych i efektywnie działających procesów controllingowych biznes nie może ocenić efektywności i potencjału swoich działań.

Jak zatem controller finansowy może dotrzymać kroku dynamicznie rozwijającej się organizacji?

  • Jak w dobie cyfrowej transformacji przyjąć rolę controlling business partnera?
  • Które narzędzia, techniki i dostępne już rozwiązania powinieneś wdrożyć w swojej pracy?
  • Jak controlling finansowy może wspierać rynkowy potencjał organizacji?

Odpowiedzi na te pytania masz szansę uzyskać już w marcu. Jeśli odpowiadasz w firmie za controlling finansowy, nie może zabraknąć Cię na Forum Financial Controlling Transformation – jednym z najważniejszych wydarzeń w branżowym kalendarzu!

Dołącz do grona uczestników:

  • spotkaj 7 praktyków biznesu i na bazie ich doświadczeń, dowiedz się jak przekształcić Twoją funkcję w controlling business partnera
  • zdobądź cenną i praktyczną wiedzę od najlepszych trenerów na rynku – aż 8 trenerów EY Academy of Business przybliży Ci najbardziej aktualne trendy w pracy controllera
  • wzbogać kompetencje specjalistyczne z zakresu controllingu finansowego, jak również poszerz swoje kompetencje menedżerskie – przygotowaliśmy kompleksową formułę wydarzenia, umożliwiająca personalizację programu zgodnie z potrzebami szkoleniowymi.

Pobierz program Forum Financial Controlling Transformation 2019 (pdf)
Partner merytoryczny

Partnerzy medialni

   

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach funkcjonalnych, statystycznych i reklamowych. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.