Kursy i szkolenia dla firm - Ernst & Young Academy of Business
menu

PMP (Project Management Professional) - szkolenia 

Terminy szkoleń: Część I: 18-20 listopada 2019
Część II: 9-10 grudnia 2019

Cena: 5000 zł netto

Zapraszamy na 5-dniowe szkolenie PMP® Certification Preparatory Course przygotowujące do egzaminu Project Management Professional PMP® według najnowszego sylabusa PMBOK® Guide 6th Edition

Na naszym kursie uczestnicy otrzymują materiały oraz 2 książki obowiązujące do egzaminu: PMBOK® i PMP Prep. Exam.

Dlaczego PMP®

Największe firmy na świecie korzystają z kompendium wiedzy na temat zarządzania projektami, PMBOK® Guide, które wydaje Project Management Institute (PMI®). 

Certyfikat PMP® jest uznanym na całym świecie potwierdzeniem najwyższych kwalifikacji w dziedzinie zarządzania projektami, wydawanym przez amerykańską organizację PMI® zrzeszającą ekspertów zarządzania projektami według najlepszych standardów. 

Oferowane przez nas szkolenie i kurs PMP ułatwia uczestnikom zdobycie certyfikatu PMP® poprzez usystematyzowanie wiedzy, umiejętności, narzędzi i technik wykorzystywanych w praktyce zarządzania projektami. Szkolenie pomoże przewidzieć i zidentyfikować problemy, z którymi można się spotkać podczas realizacji projektu, a co najważniejsze przygotuje do zdania egzaminu PMP®.


O szkoleniu i kursie PMP®

Nasz kurs jest bardzo intensywny i opracowany w taki sposób, aby jak najlepiej przygotować kandydata do zdania egzaminu, zarówno od strony merytorycznej, jak i technik rozwiązywania zadań egzaminacyjnych.

Aby zagwarantować kandydatom jak największe wsparcie merytoryczne i najlepsze wskazówki egzaminacyjne, prowadzimy kurs modułowy, który obejmuje wszystkie obszary i tematy przewidziane na egzaminie.

Kurs PMP® ma formę praktycznych warsztatów, a podane podczas zajęć informacje ułatwią samodzielną naukę. Dodatkowo, uczestnicy będą mieli wiele okazji do sprawdzenia swojej wiedzy w trakcie próbnych testów, dzięki czemu uzyskają pewność, że ich wiedza jest wystarczająca, a także zapoznają się z formą egzaminu.

Szkolenia kursy z PMP® prowadzone są przez trenerów mających bogate doświadczenie w zakresie zarządzania projektami, posiadających certyfikat PMP® i na co dzień zajmujących się prowadzeniem szkoleń z zakresu szeroko pojmowanego zarządzania projektami.


Dla kogo jest kurs PMP®

Do udziału w kursie zapraszamy:

  • menedżerów i kierowników posiadających już praktyczną wiedzę i doświadczenie w zarządzaniu projektami
  • szefów zespołów projektowych i członków zespołów
  • wszystkich, którzy chcieliby usystematyzować swoją wiedzę z zakresu zarządzania projektami i zdobyć międzynarodowy certyfikat PMP®

W trakcie szkoleń PMP®

  • Zdobędziesz i usystematyzujesz wiedzę wymaganą do egzaminu PMP® według standardu opisanego w PMBOK® Guide
  • Poznasz narzędzia oraz techniki zarządzania projektami, łącznie z najistotniejszymi metodologiami wykorzystywanymi w tej dziedzinie, które wykorzystasz w pracy nad rzeczywistymi projektami.

Certyfikat

Po zakończeniu szkolenia uczestnicy otrzymują Certyfikat ukończenia kursu uprawniającego do przystąpienia do egzaminu zgodnie z wymaganiami PMI®.

Egzamin PMP®

Kandydat przystępujący do egzaminu PMP® powinien spełnić szereg wymogów, zarówno w sferze posiadanej wiedzy, edukacji, jak i doświadczenia. 

Cena 5000,00 PLN (+ 23% VAT)

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach funkcjonalnych, statystycznych i reklamowych. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.