Kursy i szkolenia dla firm - Ernst & Young Academy of Business
menu
O nas   Najlepsi trenerzy   Małgorzata Łozińska

Najlepsi trenerzy

Małgorzata  Łozińska

Małgorzata Łozińska

Łączę różne role: jestem konsultantem HR, trenerem, coachem. Dostarczam wysokiej jakości, dopasowanych do potrzeb rozwiązań, zyskując zadowolenie Klientów. Od kilku lat znajduję przyjemność w dzieleniu się swoimi doświadczeniami z innymi pasjonatami HR, buduję ich kompetencje i poczucie pewności siebie w niełatwej, ale jakże potrzebnej roli partnera biznesu.
Łączę różne role: jestem konsultantem HR, trenerem, coachem. Dostarczam wysokiej jakości, dopasowanych do potrzeb rozwiązań, zyskując zadowolenie Klientów. Od kilku lat znajduję przyjemność w dzieleniu się swoimi doświadczeniami z innymi pasjonatami HR, buduję ich kompetencje i poczucie pewności siebie w niełatwej, ale jakże potrzebnej roli partnera biznesu.

Małgorzata jest absolwentką psychologi na Uniwersytecie Gdańskim oraz studiów podyplomowych z zarządzania zasobami ludzkimi na Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie. Ukończyła liczne kursy podnoszące kwalifikacje, m.in.: kurs action learning, coacha i trenera mocnych stron (talenty Gallupa), coacha praktyka biznesu, trenera biznesu, praktyka i mastera NLP.

Od ponad 20 lat pracuje czynnie w HR. Posiada doświadczenie menedżerskie w zarządzaniu działem rekrutacji i rozwoju. Od 10 lat pracuje jako niezależny konsultant HR, trener biznesowy, coach i mentor. Bazując na czynnej praktyce HR-owca, opracowuje programy szkoleniowe dla profesjonalistów HR, w których dzieli się swoimi doświadczeniami. Odwołuje się do modelu kompetencji HRBP, opracowanego przez Dave’a Ulricha, podkreślając rolę HR we wspomaganiu biznesu. W bezpiecznej atmosferze „między nami HR-owcami” przekazuje wiedzę, jak wdrożyć projekty w organizacji, wspiera trening potrzebnych umiejętności, przygotowuje HR-owców do roli coachów i trenerów wewnętrznych.

Jej obszary specjalizacji to diagnoza kompetencji metodą Assessment / Development Center, opracowywanie i realizacja programów rozwojowych i szkoleniowych, wdrażanie zarządzania wynikami, opracowywanie i realizacja programów talentowych, dla sukcesorów i osób z wysokim potencjałem. Prywatnie jej pasją jest rękodzieło i zachęcanie innych do tworzenia. Od kilku lat prowadzi w swojej pracowni weekendowe zajęcia ceramiczne dla kobiet, uczy szycia oraz szydełkowania. Jej wielką miłością są psy.

Przykładowe zrealizowane projekty:

1. Liczne projekty diagnozy kompetencji liderskich i kompetencji profesjonalistów HR metodą Assessment / Development Center.

2. Liczne projekty opracowania modeli kompetencji dla Klientów.

3. Przygotowanie zespołu HRBP do wdrożenia zarządzania wynikami, poprzez opracowanie programów szkoleniowych wraz z narzędziami oraz warsztaty train the trainer.

4. Opracowanie programu rozwojowego dla sukcesorów, coaching rozwojowy dla uczestników. 5. Przygotowanie merytoryczne mentorów wewnętrznych.

Szkolenia prowadzone w EY Academy of Business:

Coachingowy styl pracy HR Biznes Partnera

Budowa i wdrożenie systemu mentoringowego w organizacji

Programy rozwojowe dla talentów, sukcesorów i osób z wysokim potencjałem

Klienci o Małgosi:

► „Trenerka na wysokim poziomie merytorycznym, otwarta, angażująca.”

► „Prowadząca z bardzo wysoką wiedzą merytoryczną, umiejąca budować pozytywną atmosferę.”

► „Jedno z lepszych szkoleń, w których brałam udział. Trenerka dostosowywała zakres wiedzy do wymagań uczestników. Uważam, że powinno być więcej takich szkoleń.”

► „Więcej takich szkoleń z tą prowadzącą. Jest rewelacyjnym trenerem!”

► „Szkolenie prowadzone w bardzo dobrym tempie. Różnorodność szkolenia nie pozwoliła się nudzić i przez cały czas uczestnicy byli intensywnie zaangażowani.”

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach funkcjonalnych, statystycznych i reklamowych. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.