Kursy i szkolenia dla firm - Ernst & Young Academy of Business
menu
O nas   Najlepsi trenerzy   Marinos Athanassiou

Najlepsi trenerzy

Marinos Athanassiou

Marinos Athanassiou

Z moich szkoleń zabierzesz ze sobą: przykłady z życia wzięte, odpowiednie studia przypadku, umiejętność oceny sytuacji i krytycznego myślenia, wszystkie uzyskane w dobrej atmosferze.
Z moich szkoleń zabierzesz ze sobą: przykłady z życia wzięte, odpowiednie studia przypadku, umiejętność oceny sytuacji i krytycznego myślenia, wszystkie uzyskane w dobrej atmosferze.

Marinos jest założycielem i trenerem w EY Academy of Business od 1994 roku.

Zdobył dyplom Master Degree in Economics na Uniwersytecie Reading w Wielkiej Brytanii. Pierwsze kroki w audycie rozpoczął jako asystent w Sears Michaels, Holborn, w Londynie, później dołączył do zespołu Ernst & Young (który obecnie znamy pod nazwą EY). Po wielu latach doświadczeń w audycie bankowym, ubezpieczeniowym i firmach produkcyjnych został CFO w banku inwestycyjnym. Jednak dopiero jako trener ekonomii i księgowości mógł realizować swoją pasję nauczania. Wiedza szkoleniowa Marinosa pochodzi zarówno z doświadczeń zawodowych, jak i wiedzy zdobytej w trakcie wielu lat prowadzenia szkoleń. Marinos uważa, że jeśli uczysz na kursach, które mają być interaktywne i praktyczne, musisz jako trener przekazać wartościowe narzędzia i umiejętności. Trener rewiduje też swoją wiedzę, słuchając uważnie uzestników – ich przykładów z życia, oczekiwań. Pozwala to dopasować szkolenie do bieżących potrzeb, znaleźć nowe sposoby i instrumenty przydatne do pracy.

Prywatnie Marinos to miłośnik Mozarta i Chopina - wolny czas poświęca studiom nad tymi muzykami.

Przykładowe zrealizowane projekty:

Najnowszym projektem Marinosa jest program studiów podyplomowych realizowany wspólnie ze Szkołą Główną Handlową w Warszawie - International Finance, które przygotowują każdego menedżera nowoczesnej organizacji w najważniejszych dla biznesu aspektach. Pomysł, choć prosty, jest kluczowy: aby być dobrym menedżerem w biznesie, musisz podejmować prawdziwie biznesowe decyzje. Ale, aby były one odpowiednie, potrzebna jest skuteczna analiza danych, wiedza z zakresu finansów, czytania sprawozdań finansowych i wielu innych tematów.Szkolenia prowadzone w EY Academy of Business:
 • ACCA
 • CFA
 • CIA
 • Finanse dla menedżerów niefinansistów
 • Audyt wewnętrzny
 • Zarządzanie procesami i wiele innych • Klienci o Marinosie:
  • „Szalenie przydatna okazała się analiza danych i case studies, super wyjaśnione wyniki obliczeń”
  • „Marinos wybrał bardzo ciekawe elementy z teorii i interesujące przykłady”
  • „Najlepszy trener”
  • „Marinos prowadził nas wspaniale przez wszystkie przykłady i teorię. Krok po kroku wyjaśniał trudne i zawiłe części sprawozdań”