Kursy i szkolenia dla firm - Ernst & Young Academy of Business
menu
O nas   Najlepsi trenerzy   Witold Rychłowski

Najlepsi trenerzy

Witold Rychłowski

Witold Rychłowski

Uniwersalne podejście do zagadnień związanych z radzeniem sobie z konfliktami znajduje uznanie w wielu branżach oraz w licznych obszarach działania organizacji i instytucji administracji zarówno w Polsce, jak i za granicą.
Uniwersalne podejście do zagadnień związanych z radzeniem sobie z konfliktami znajduje uznanie w wielu branżach oraz w licznych obszarach działania organizacji i instytucji administracji zarówno w Polsce, jak i za granicą.

Współpracę z EY Academy of Business rozpoczął w 2004 roku.

Studiował na wydziale Handlu Zagranicznego na SGH oraz na Wydziale Orientalistyki Uniwersytetu Warszawskiego.

W Philips Polska poznawał praktyki skutecznego biznesu międzynarodowego od stanowiska Przedstawiciela Handlowego (Business Electronics) do pozycji Key Account Managera. Następne 5 lat w Sony Poland – na stanowisku Sales & Marketing Managera, budował sieć dystrybucyjną, szkolił i zarządzał kadrami w obszarach sprzedaży oraz marketingu.

Tworzy i realizuje autorskie projekty zarówno w formule szkoleń otwartych, jak i dedykowanych projektów rozwojowych dla firm i organizacji. Aktywnie wspiera rozwój umiejętności również w pracy z klientami indywidualnymi, występując w roli konsultanta, doradcy lub coacha. Doświadczenie zawodowe oraz wieloletnia praktyka doradcza i trenerska pozwoliły na stworzenie oryginalnego, autorskiego podejścia do zagadnień związanych z konfliktem. Wielowymiarowe, kompleksowe podejście do tej grupy zagadnień sprawia, że zajęcia są nie tylko prowadzone w atrakcyjnej formie, ale również pozwalają na skuteczne wypracowanie i wdrożenie zmian postaw i przekonań, a tym samym zachowań, które determinują wzrost efektywności działania w obliczu konfliktu.

Poza Polską Witold Rychłowski przygotowywał i prowadził zajęcia w Bahrainie, Kuwejcie, Katarze, Słowacji czy Holandii, gdzie wysokie oceny uzyskiwał nie tylko z tytułu unikatowej formuły prowadzonych zajęć, ale i z powodu skuteczności proponowanych praktycznych rozwiązań.


Witek jest przekonany, że różnorodność doświadczeń życiowych może służyć jako źródło inspiracji. Od kilkunastu lat prowadzi regularne zajęcia i seminaria służące popularyzacji w Polsce Kyudo – japońskiego, tradycyjnego łucznictwa.Przykładowe zrealizowane projekty: 1. Wieloetapowa, długoterminowa współpraca z jednym z największych producentów na rynku farmaceutycznym w Polsce – zbudowana na prawidłowym rozpoznaniu potrzeb rozwojowych uczestników, identyfikacji utrudnień w realizacji celów biznesowych i wypracowaniu skutecznych rozwiązań.

2. Regularne, cykliczne warsztaty w formule otwartych szkoleń – dedykowane rozwojowi umiejętności negocjacyjnych gromadzą od wielu lat zróżnicowane pod względem branż, stopnia zaawansowania i doświadczeń grupy uczestników. Zajęcia organizowane są w cyklach tematycznych – wysoka ocena ich użyteczności potwierdzana jest obecnością tych samych uczestników w kolejnych warsztatach.

3. Projekt doradczy w obszarze rozwiązywania konfliktów wewnątrz organizacji w branży produkcyjnej zawierający różnorodne formy pracy – od szkolenia, przez wykład inspiracyjny, aż po indywidualny coaching pozwalający na ujawnienie i neutralizację niepożądanych zjawisk utrudniających realizację zadań biznesowych.Szkolenia prowadzone w EY Academy of Business:

  • Negocjacje
  • Negocjacje handlowe
  • Negocjacje i renegocjacje
  • Efektywna komunikacja
  • Tworzenie i funkcjonowanie zespołów negocjacyjnych
  • Budowanie autorytetu
  • Radzenie sobie ze stresem (i przeciwnościami)

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach funkcjonalnych, statystycznych i reklamowych. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.