Agnieszka Pabiańska – EY Academy of Business

Agnieszka Pabiańska - trenerka

Licencjonowany doradca podatkowy, trener EY Academy of Business

Wspiera firmy w rozwijaniu biznesu, zapewniając im najwyższy poziom bezpieczeństwa podatkowego.

Agnieszka jest certyfikowanym doradcą podatkowym i profesjonalnym trenerem podatkowym. Jest absolwentką Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego. Od kilkunastu lat zajmuje się doradzaniem i profesjonalnym wsparciem dla polskich i zagranicznych klientów.

Posiada bogate doświadczenie w doradztwie dla szerokiego grona klientów z różnych branż, zarówno krajowych, jak i zagranicznych, w zakresie stosowania polskich i międzynarodowych przepisów podatkowych. Doświadczenie zawodowe zdobywała, pracując w firmach doradczych (głównie w „Big 4”), gdzie koordynowała i prowadziła szereg złożonych i przekrojowych projektów oraz głośnych spraw, a także w Tax Centre of Excellence.

Dziś prowadzi własną praktykę podatkową i prawną. Jej obszar specjalizacji obejmuje bieżące doradztwo podatkowe na rzecz przedsiębiorców, ze szczególnym uwzględnieniem podatków pośrednich (m.in. VAT UE), e-commerce oraz spraw celnych. Reprezentuje Klientów w postępowaniach z organami podatkowymi, występuje przed sądami administracyjnymi, prowadzi szkolenia i warsztaty z zakresu prawa podatkowego. Jest również autorką kilku publikacji z zakresu prawa podatkowego.

Agnieszka jest dobrze oceniana jako przystępny, entuzjastyczny i angażujący prezenter. Dzięki doradztwu dla zróżnicowanej grupy klientów z większości branż, ze szczególnym uwzględnieniem sektora SSC i BPO, posiada idealną wiedzę i doświadczenie, które pozwalają jej na przedstawianie w swoich prezentacjach istotnych i praktycznych przykładów.


 

Szkolenia prowadzone w EY Academy of Business: