Małgorzata Jakubicz – EY Academy of Business

Małgorzata Jakubicz

Od 2018 roku akredytowany coach ICF PCC i certyfikowana trenerka przywództwa

Liderka z ponad 15-letnim stażem pracy między innymi w firmach MOHAWK, DECORA, IKEA. Ekspertka przywództwa EY, w tym w programie Master Level Leadership.

Wykładowczyni na uczelniach AGH, SGH, Akademia Leona Koźmińskiego w obszarach przywództwo służebne, autentyczne i cyfrowe. Ekspertka w kampanii „Bliżej Siebie” dedykowanej empatii i zdrowiu psychicznemu w miejscu pracy oraz „Bezpieczeństwo pracy w świecie cyfrowym” EU – OSHA.

Zdobywczyni między innymi nagród: Top10 coaches in Warsaw, Digital Transformation Impact Leader of the year 2023. Autorka książki „Lider w trampkach, czyli jak być przywódcą w zgodzie ze sobą” oraz licznych publikacji. Przywódczyni służebna. Ambasadorka Humanizmu w dobie cyfrowej.

Specjalizuje się w rozwoju kompetencji miękkich w obszarze przywództwa, ze szczególnym uwzględnieniem transformacji w kierunku przywództwa służebnego w erze cyfrowej.


 

Przykładowe projekty:

1. Stworzenie i realizacja programu rozwoju liderów na poziomie kraju w ramach transformacji w firmie IKEA.

2. Coaching na bazie mocnych stron GALLUP w organizacjach takich jak MASPEX, BNP PARIBAS, SHELL, DACHSER.

3. Stworzenie i realizacja szkoleń z zakresu transformacji w kierunku przywództwa służebnego w organizacjach takich jak JOHNSON&JOHNSON, SANTANDER, PKP INTERCITY.

4. Stworzenie i realizacja szkoleń z zakresu komunikacji opartej na współpracy w organizacjach takich jak AGRO-SIEĆ MASZN, ORLEN, PAYU, ERGO HESTIA.

5. Coaching biznesowy, w tym executive coaching, w organizacjach takich jak LOT, AMAZON, BOOKING, INPOST.

6. Ekspertka w programie EY Master Level Leadership w obszarze przywództwa cyfrowego.

Szkolenia prowadzone w EY Academy of Business: