Wojtek Łyjak – EY Academy of Business

Wojtek Łyjak

FCAA, CFA

W swoich szkoleniach wykorzystuje jak najwięcej danych z rynków finansowych: notowań, kursów, sprawozdań finansowych. Stara się prezentować zawiłe zagadnienia w łatwy do zrozumienia sposób. Stawia nacisk na dyskusję z uczestnikami – ich wkład i opinie są bardzo wartościowe.

Wojtek współpracuje z EY Academy of Business od 2007 roku.

Jest absolwentem kierunku Finanse i Bankowość Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie.

W latach 2004 – 2007 zajmował się zagadnieniami polityki rachunkowości w jednej z największych instytucji finansowych w Polsce. Od 2007 roku pracuje już tylko w szkoleniach.

Wojtek uważa, że elementarna wiedza o finansach – rachunkowości i inwestycjach – jest niezbędna dla zrozumienia życia gospodarczego w skali makro i mikro. Jeśli nie posiadasz w tym zakresie doświadczenia lub czujesz potrzebę usystematyzowania dotychczasowej wiedzy, zapraszamy na prowadzone przez Wojtka szkolenia.

Specjalizuje się w szkoleniach z zaawansowanych aspektów sprawozdawczości finansowej prowadzonych dla analityków, głównie bankowych oraz pracujących na rynku kapitałowym, a także z zakresu funkcjonowania rynków oraz instrumentów finansowych.

Prywatnie od dzieciństwa zajmuje się muzyką – gra na pianinie oraz gitarze basowej.

Przeprowadzone projekty:

1. Opracowanie szeregu szkoleń na tematy: rynków finansowych oraz poszczególnych produktów finansowych robionych regularnie dla Euroclear oraz BNP Paribas.

Co mówią uczestnicy szkoleń?