Paweł Świć – EY Academy of Business

Paweł Świć

Konsultant, certyfikowany trener (Sandler Selling System) i mentor w obszarze sprzedaży B2B oraz zarządzania zespołami handlowymi.

Od ponad 15 lat rozwija organizacje w Polsce i Europie, łącząc perspektywę przedsiębiorcy i praktyka sprzedaży z doświadczeniem doradcy.

Specjalizuje się w budowaniu efektywnych procesów sprzedaży, sprzedaży doradczej, pracy z klientem decyzyjnym oraz projektowaniu wystąpień sprzedażowych typu Power Sales Pitch. Na co dzień współpracuje z managerami, właścicielami firm i doradcami, którzy sprzedają
w wymagających branżach – od technologii po usługi profesjonalne.

Jako trener stawia na głęboką diagnozę, konfrontację z rzeczywistością i przekładanie strategii na konkretne działania w terenie. Zrealizował ponad 50 projektów w obszarze technologicznym w Polsce, Wielkiej Brytanii i Czechach, współpracując z takimi markami jak Dasoft Technologies (transformacja sprzedaży dzięki IT) oraz Nanovo (projekty digital signage).

W pracy trenerskiej łączy doświadczenie z różnych sektorów, pomagając uczestnikom nie tylko sprzedawać skuteczniej, ale i lepiej rozumieć dynamikę decyzji zakupowych w nowoczesnym świecie B2B.