Finanse dla niefinansistów – Co kryją liczby w sprawozdaniu finansowym, jak przygotować budżet i dlaczego warto stworzyć zespół oparty o KPI – EY Academy of Business

Finanse dla niefinansistów – Co kryją liczby w sprawozdaniu finansowym, jak przygotować budżet i dlaczego warto stworzyć zespół oparty o KPI

Nagranie

Finanse dla niefinansistów – Co kryją liczby w sprawozdaniu finansowym, jak przygotować budżet i dlaczego warto stworzyć zespół oparty o KPI

Masz dość, że nie rozumiesz finansów, choć zdajesz sobie sprawę, jak ważne są one w biznesie?

Weź udział w bezpłatnym webinarze – poznaj podstawy finansów i zacznij świadomie podejmować decyzje finansowe oraz efektywnie zarządzać!

Czego się dowiesz?

Nasi eksperci krok po kroku przeprowadzą Cię przez podstawowe aspekty związane z finansami, dzięki którym Twoja codzienna praca stanie się dużo prostsza.

Dowiesz się:

 • Jak Twoje decyzje biznesowe wpływają na sprawozdanie finansowe, a przez to ocenę firmy przez właściciela, czyli udziałowca
 • Jak wnioskować o kondycji firmy na podstawie danych zawartych w sprawozdaniu finansowym
 • Jak przygotować budżet i jak upewnić się, że jest realizowany
 • Jak stworzyć odpowiednie KPI oraz jak z ich pomocą oceniać stopień realizacji celów firmy

A jeśli jakaś kwestia szczególnie Cię zainteresuje, będziesz mieć także okazję by zadać dowolne pytanie i uzyskać odpowiedź bezpośrednio od naszych ekspertów.

Jakich efektów możesz się spodziewać?

Po tym webinarze będziesz w stanie:

 • Precyzyjniej analizować wpływ swoich decyzji biznesowych na sprawozdanie finansowe
 • Skutecznie wnioskować o kondycji firmy na podstawie danych zawartych w sprawozdaniu finansowym, co umożliwi Ci podejmowanie bardziej świadomych decyzji.
 • Dokładniej przygotowywać budżet oraz skutecznie monitorować jego realizację, co przyczyni się do lepszego planowania i zarządzania finansami.
 • Tworzyć odpowiednie KPI i wykorzystywać je do efektywnej oceny stopnia realizacji celów firmy, umożliwiając tym samym doskonalenie wyników biznesowych

Komu to szkolenie przyda się najbardziej?

Na webinar zapraszamy w szczególności:

 • Właścicieli firm – szczególnie tych, którzy planują pozyskanie finansowania w banku
 • Dyrektorów działów sprzedaży, technicznych, produkcyjnych, logistycznych oraz innych działów operacyjnych
 • Członków zarządu
 • Kadrę kierowniczą pionów niefinansowych
 • Specjalistów
 • Osoby przygotowujące się do objęcia stanowiska kierowniczego
 • Nowych członków rad nadzorczych
 • Wszystkich zainteresowanych szeroko rozumianymi finansami przedsiębiorstwa.

Kto poprowadzi webinar?

Bartłomiej Dębek – Prowadzący szkolenia finanse dla niefinansistów oraz innych z zakresu MSSF, ustawy o rachunkowości, ACCA, audytu wewnętrznego, Przeprowadzi Cię przez tajniki czytania sprawozdań finansowych oraz analizy finansowej.
Krzysztof Dwornicki – Praktyk z 17-letnim doświadczeniem w rachunkowości zarządczej i controllingu. Podczas webinaru poruszy kwestie budżetowania, prezentując kluczowe aspekty procesu i udzielając praktycznych wskazówek na efektywne zarządzanie finansami firmy.
Katarzyna Włodarska – Specjalistka w zakresie audytu wewnętrznego i zarządzania ryzykiem. Wprowadzi Cię w świat KPI i ich skutecznego wykorzystania do oceny celów firmy.

Czas na podniesienie swoich kompetencji. Czas na większą swobodę w omawianiu zagadnień finansowych. Czas na zdobycie finansowej wiedzy i osiąganie lepszych wyników.

Zarezerwuj miejsce już dziś i dołącz do nas już 13 lutego!

*Zawarta w webinarze wiedza to część bestsellerowego cyklu „Finanse dla niefinansistów” – szkoleń stworzonych z myślą o osobach bez przygotowania finansowego, które w ramach swoich obowiązków zawodowych mają z nimi styczność.

Kontakt

Patrycja Bawolska

Telefon: +48797305720

Powiązane wpisy
Zaawansowane czytanie sprawozdań finansowych

Skuteczna i wnikliwa analiza sprawozdań finansowych ma kluczowe znaczenie przy ocenie kondycji fi...

Akademia GPW Growth – nowa edycja

Już niebawem rozpocznie się kolejna edycja unikalnego programu, który prowadzimy wspólnie z Giełd...