Jak właściwie przygotować umowę? – EY Academy of Business

Jak właściwie przygotować umowę?

Nagranie

Jak właściwie przygotować umowę?

Webinar przedstawia wybrane zagadnienia związane z tworzeniem umowy. Zadanie niby proste i niewymagające, ale jednak budzące pewne trudności w praktyce. W oparciu o przepisy zawarte w różnych ustawach, w ciągu 60 minut, odbędziemy swoistą podróż klauzulą po umowie. Będziecie mieli także możliwość wzięcia udziału w dość szczególnym konkursie, w którym przewidziano dość szczególną nagrodę. O wszystkich szczegółach dowiecie się 10 października o godz. 17.00.

Zapoznaj się z agendą spotkania:

  • W trakcie spotkania wskazane zostaną elementy, które często pomija się przy tworzeniu umowy (bo wszyscy tak robią, bo zawsze tak robię), pokażemy również jakie to może mieć skutki.
  • Na przykładach omówione zostaną obszary, które mogą tworzyć problemy przy wykonaniu umowy, a także zaproponujemy sposoby ich rozwiązania.
  • W oparciu o autentyczne zapisy umowy pokażemy jak „słowo” albo jego brak może (istotnie) wpłynąć na treść umowy.

Prowadzący:
Łukasz Oleksiuk – Łukasz to prawnik zajmujący się od 1999 roku głównie obsługą przedsiębiorców. Prowadzi szkolenia z zakresu prawa cywilnego z odniesieniem do praktycznych przykładów, w tym rzeczywistych wyroków wydawanych przez sądy powszechne i Sąd Najwyższy.

Sprawdź również nasze szkolenie w tej tematyce: Ryzyka prawne w umowach.

Masz pytania?
Skontaktuj się z:
Katarzyna Pudelska | +48 510 201 305 | katarzyna.pudelska@pl.ey.com

Wszystkie bezpłatne webinary dostępne na tej stronie są częścią kampanii marketingowej prowadzonej przez spółki EY Polska. Udział w webinarze oznacza wyrażenie zgody marketingowej podczas rejestracji na webinar. Dostępne bezpłatne webinary nie powstałyby, gdyby spółki EY Polska nie prowadziły kampanii marketingowej we wskazanej formie.
Powiązane wpisy
Dylematy instytucji obowiązanych, czyli kim właściwie jest klient?

Prawnik w erze technologii: Zabezpieczanie danych i ochrona klientów przed cyberatakami

Szybki rozwój produktów cyfrowych sprawił, że praktycznie każdy produkt czy usługa dąży zwrócenia...