Łukasz Oleksiuk – EY Academy of Business

Łukasz Oleksiuk

Łukasz współpracuje z EY Academy of Business od 2001 roku

Radca prawny. Praktyk z doświadczeniem procesowym, zarówno przed sądami powszechnymi, jak i w arbitrażu. Wykładowca w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Warszawie.

Jest absolwentem kierunku Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Wykładowca w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Warszawie.

Łukasz to prawnik zajmujący się od 1999 roku głównie obsługą przedsiębiorców. Wcześniej pracował jako in-house w prywatnej grupie spółek o różnym profilu działalności. Dziś prowadzi własną kancelarię, sprawując opiekę nad prawnym bezpieczeństwem małych i średnich przedsiębiorców. Prowadzi szkolenia z zakresu szeroko rozumianego prawa cywilnego – z odniesieniem do praktycznych przykładów, w tym rzeczywistych wyroków wydawanych przez sądy powszechne i Sąd Najwyższy.

Łukasz uważa, że radca prawny to nie tylko pełnomocnik w sporze, reprezentujący interesy Klienta. To przede wszystkim partner, który zabezpiecza je na bieżąco. Łukasz lubi swoją pracę, uważając, że prawo jest pasjonującą dziedziną życia. W ramach każdego szkolenia stara się zarazić tą pasją innych, przekonując, że o prawie można mówić ciekawie i zrozumiale.


 

Przykładowe projekty:

1. Realizowane projekty są związane (w znakomitej większości) z bieżącą obsługą małych i średnich przedsiębiorstw o bardzo zróżnicowanym profilu działalności z branży nieruchomości komercyjnych, generalnego wykonawstwa, wzornictwa przemysłowego oraz automotive.

Co mówią uczestnicy szkoleń?