Menedżerskie kompetencje przyszłości – EY Academy of Business

Menedżerskie kompetencje przyszłości

Nagranie

Menedżerskie kompetencje przyszłości

Witaj w erze, gdzie menedżerskie kompetencje ewoluują w odpowiedzi na dynamiczne wyzwania biznesowe. Czy zdajesz sobie sprawę, jakie umiejętności i cechy stają się kluczowe dla przyszłych liderów? Nasz webinar to przewodnik po menedżerskich kompetencjach, które pozwolą Ci budować sukces w nowej rzeczywistości.

Dowiesz się:

  • Jakie są kluczowe menedżerskie kompetencje przyszłości.
  • Praktyczne przykłady ich zastosowania w zmieniającym się środowisku biznesowym.
  • Jak przygotować się na nowe wyzwania i odnieść sukces jako lider.

Razem odkryjemy, jak stać się liderem przyszłości, przygotowanym na zmiany i wyzwania. Czy jesteś gotowy na rozwijanie swoich umiejętności, na kreowanie skutecznych zespołów, na dostosowanie się do nowych realiów biznesowych? Czas na kształtowanie swojego liderowania, czas na przygotowanie do przyszłości, czas na budowanie sukcesu jako menedżer przyszłości – czas na menedżerskie kompetencje przyszłości!

Masz pytania? Skontaktuj się:
Marcelina Stempak | +48 573 809 630 | marcelina.stempak@pl.ey.com

Wszystkie bezpłatne webinary dostępne na tej stronie są częścią kampanii marketingowej prowadzonej przez spółki EY Polska. Udział w webinarze oznacza wyrażenie zgody marketingowej podczas rejestracji na webinar. Dostępne bezpłatne webinary nie powstałyby, gdyby spółki EY Polska nie prowadziły kampanii we wskazanej formie.