Kursy i szkolenia dla firm - Ernst & Young Academy of Business
menu
Strona główna   Szkolenia   Prawo w biznesie   Ryzyka prawne w umowach

Ryzyka prawne w umowach

Wyjątkowe szkolenie w formie stacjonarnej lub online. Do każdego z wybranych kursów możesz dokupić 30-dniowy dostęp do nagrania - ta opcja kosztuje tylko 300 zł za moduł. Wybierz opcje dla siebie na poziomie formularza zgłoszeniowego

Termin szkolenia: 24-26 czerwca 2020 r. 
Cena szkolenia: 2520 zł netto 

Cele szkolenia

Przedmiotem szkolenia są umowy – ich warunki i zawieranie.

Celem szkolenia jest przedstawienie uczestnikom podstawowych zasad związanych z prawidłowym zawarciem umowy, jak również określeniem podmiotów odpowiedzialnych oraz zasad odpowiedzialności w wypadku jej niewykonania, bądź nieprawidłowego wykonania.

Ponadto wskazane zostaną najczęściej występujące w toku realizacji umowy zdarzenia związane z wierzytelnością, bądź dotyczące kontrahenta, które budzą kontrowersje odnośnie do ich skutków dla realizowanych transakcji pod kątem zmiany ryzyk z nią związanych.


Dla kogo

Szkolenie adresowane jest do osób uczestniczących w procesach ustalania warunków oraz zawierania umów finansowania z podmiotami gospodarczymi, w których dokonywana jest ocena ryzyka związanego z transakcją.
Odbiorcami szkolenia są także osoby zaangażowane w proces monitoringu prawidłowego wykonania umowy, w celu ustalenia zmiany poziomu ryzyka związanego z transakcją.

Nasze szkolenia spełniają wymogi międzynarodowych organizacji zawodowych (ACCA, IIA) dotyczące dalszego kształcenia ich członków.
Szkolenie oferujemy również w formie zamkniętej, dedykowanej tylko dla pracowników Państwa firmy.

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach funkcjonalnych, statystycznych i reklamowych. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.