Kursy i szkolenia dla firm - Ernst & Young Academy of Business
menu
O nas   Najlepsi trenerzy   Artur Jóźwiak

Najlepsi trenerzy

Artur Jóźwiak

Artur Jóźwiak

Konsultant biznesowy, kierownik projektu, coach - od 18 lat zajmuje się zarządzaniem, w tym przez ostatnie 10 lat doradztwem biznesowym.
Konsultant biznesowy, kierownik projektu, coach - od 18 lat zajmuje się zarządzaniem, w tym przez ostatnie 10 lat doradztwem biznesowym.

Współpracuje z EY Academy of Business od 2008 roku.

Konsultant biznesowy, kierownik projektu, coach. Od 18 lat zajmuje się zarządzaniem, w tym przez ostatnie 10 lat doradztwem biznesowym. Karierę rozpoczął w HR Orange Polska, gdzie jako audytor wewnętrzny poznał mechanizmy bardzo skomplikowanej organizacji oraz wdrożył wiele usprawnień organizacyjnych. Następnie jako certyfikowany kierownik projektu z sukcesem realizował wiele skomplikowanych projektów, zawsze dobierając właściwą metodę nadzoru do specyfiki projektu (PRINCE2, Scrum, CCPM) oraz wykorzystując najlepsze praktyki poznane w firmach branży budowlanej, telekomunikacyjnej, produkcyjnej czy usługowej, FMCG i IT.

Obecnie Artur specjalizuje się w poprawie efektywności firm oraz zarządzaniu portfelami projektów. Jest ekspertem w dziedzinie Teorii Ograniczeń (TOC) i pracuje bezpośrednio z Alexem Klarmanem (Goldratt Institute Izrael) - współtwórcą tej metody usprawniania organizacji. Wykorzystując TOC, znacząco poprawia efektywność organizacji w realizacji zleceń oraz buduje silne, zmotywowane zespoły potrafiące sprostać coraz trudniejszym wyzwaniom rynku.

Swoją wiedzą i doświadczeniem dzieli się z uczestnikami szkoleń EY Academy of Business, Collegium da Vinci w Poznaniu, WSB we Wrocławiu i wielu innych.Przykładowe projekty:

1. Koordynacja kilkunastu projektów w ramach budowy stadionu na EURO 2012 we Wrocławiu - budowa stadionu, dróg dojazdowych do miasta i lotniska, przystanków zintegrowanych oraz linii tramwajowych (Portfolio Manager ze strony Inwestora).
2. Wdrożenie procesu do zarządzania organizacją w polskim oddziale japońskiej firmy FANUC produkującej roboty przemysłowe (Project Manager).
3. Zarządzanie zmianą i optymalizacja procesów w firmie Soflab - największej w Polsce firmie zajmującej się testowaniem oprogramowania (Project Manager).
4. Wsparcie projektu ekspansji jednej z największej sieci handlowej w Polsce (Portfolio Manager ze strony inwestora).
5. Przygotowania PGE SA do wejścia na Giełdę Papierów Wartościowych (wsparcie metodyczne kierownika projektu).Szkolenia prowadzone w EY Academy of Business:

 • Zarządzanie projektami - warsztaty • Klienci o Arturze:
  • „Najlepsze szkolenie z dotychczasowych, na których byłem!”
  • „Wszystko super - najlepsze przykłady z życia”
  • „Warsztatowo, intensywnie - super!”
  • „Świetna atmosfera, chcę więcej takich trenerów”

  Ten serwis wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach funkcjonalnych, statystycznych i reklamowych. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.