Kursy i szkolenia dla firm - Ernst & Young Academy of Business
menu
O nas   Najlepsi trenerzy   Małgorzata Szybińska

Najlepsi trenerzy

Małgorzata  Szybińska

Małgorzata Szybińska

Pasjonuje ją obserwacja rozwoju uczestników szkoleń poprzez odnajdywanie i wzmacnianie swoich mocnych stron w obszarze przewodzenia ludźmi. Projektowanie szkoleń dla klienta traktuje jak przygotowanie interesującej i odkrywczej podróży. Te po świecie prywatnie są jej pasją.
Pasjonuje ją obserwacja rozwoju uczestników szkoleń poprzez odnajdywanie i wzmacnianie swoich mocnych stron w obszarze przewodzenia ludźmi. Projektowanie szkoleń dla klienta traktuje jak przygotowanie interesującej i odkrywczej podróży. Te po świecie prywatnie są jej pasją.

Trenerka umiejętności oraz konsultantka związana z EY Academy of Business od 1997 roku.

Ukończyła psychologię na Uniwersytecie Wrocławskim, podyplomowe studia w Wyższej Szkole Bankowej oraz Szkołę Trenerów rekomendującą jej umiejętności edukacyjne. W kręgu jej zainteresowań jest poszerzanie wiedzy i umiejętności w obszarze efektywnej komunikacji indywidualnej i zespołowej, rozwój kompetencji istotnych w zarządzaniu grupą oraz coaching.

Doświadczenia zawodowe budowała poprzez współpracę z przedstawicielami wielu branż. Instytucje finansowe (banki, leasing), firmy produkcyjne, usługowe, szkoleniowe oraz ministerstwa i urzędy korzystały z jej doradztwa oraz szkoleń. Wdrażała projekty rekrutacyjne w wiodącej firmie energetycznej oraz selekcyjne (w tym Assessment Center) oraz Development Center dyrektorów dużej firmy leasingowej. Posiada doświadczenie w przygotowywaniu trenerów wewnętrznych do prowadzenia zajęć edukacyjnych (banki, firma produkcyjna). Prowadząc zajęcia na wyższych uczelniach we Wrocławiu, realizowała własne projekty edukacyjne w zakresie ocen pracowniczych, zarzadzania grupą i efektywności osobistej.

Współpracowała z Ośrodkiem Rozwoju Edukacji w ramach projektu obejmującego dyrektorów szkół wszystkich poziomów edukacji na terenie kilku województw w zakresie planów zmian edukacyjnych w placówkach.

Aktualnie w ramach EY Academy of Business prowadzi autorskie szkolenia nastawione na rozwój kompetencji menedżerskich, wyłonionych w badaniu 360 stopni. Wśród nich: przywództwo, budowanie autorytetu, tworzenie, integracja i zarządzanie zespołem oraz wzbudzanie jego twórczego potencjału, asertywność, zarzadzanie sobą i innymi w zmianie oraz w innych sytuacjach stresowych, podejmowanie decyzji, motywowanie pozafinansowe, efektywne komunikowanie się i budowanie autorytetu menedżera, coaching menedżerski, zarządzanie zespołem. Jest również współautorką Akademii Menedżera cieszącej się niesłabnącym powodzeniem i wysoko ocenianej przez uczestników. Cennym doświadczeniem jest ciągła współpraca w zespole trenerskim, która stanowi czynnik edukacyjny dla uczestników.Przykładowe zrealizowane projekty:

1. Projekt rozwojowy dla międzynarodowej firmy produkcyjno-sprzedażowej ADIENT: wybór kluczowych kompetencji kadry menedżerskiej wszystkich szczebli oraz stworzenie w oparciu o nie cyklu szkoleń, realizujących wyznaczone standardy; koordynacja projektu oraz prowadzenie szkoleń.

2. Skonstruowanie jednolitego szkolenia w banku, który powstał w wyniku fuzji, dotyczącego prowadzenia rozmów oceniających przez kadrę kierowniczą zgodnie z wprowadzanym nowym systemem oceniania w całej organizacji. Uczestnikami szkoleń była najwyższa kadra kierownicza, w tym nowo powołany Zarząd. Efekty to umiejętność prowadzenia rozmów oceniających przez kadrę kierowniczą banku ze standardami oczekiwanymi przez firmę, przeszkolenie grupy trenerów wewnętrznych banku do prowadzenia szkoleń z tego zakresu z niższą kadra kierowniczą oraz superwizja ich działań. Projekt trwał ok. 2 lata.

3. Współtworzenie oraz wdrożenie projektu rozwojowego w roli animatora i coacha wspierającego sprzedaż usług leasingowych; konsultantka Assessment Center dla doradców finansowych w oparciu o profil kompetencyjny, planowanie indywidualnego rozwoju doradcy oraz realizacja Development Center dla dyrektorów i ich zastępców kilku oddziałów w Polsce; przeprowadzenie rozmów coachingowych z dyrektorami.

4. Tauron – Polska Energia S.A.: udział w procesie rekrutacyjnym, dotyczącym konkursu na stanowiska dyrektorów poszczególnych departamentów i ich zastępców, odbywającym się terenie centrali firmy z udziałem zespołu zewnętrznych konsultantów, doradców personalnych. Celem projektu było wyłonienie rekomendowanych kandydatów na wysokie stanowiska menedżerskie (poprzez analizę danych z przeprowadzonych rozmów kwalifikacyjnych oraz testów).

5. Projekt dla Urzędu Miasta Wrocławia, jako autorka i realizatorka programów edukacyjnych dla młodzieży i dorosłych: celem programu był rozwój szkół w kierunku zdrowej szkoły i dialogu pomiędzy naczelnymi społecznościami związanymi ze szkołą, realizowany poprzez współpracę z kadrą zarządzającą szkół, nauczycielami oraz uczniami. Projekt obejmował ponad 500 warsztatów dotyczących m.in. efektywnej komunikacji, rozwiązywania konfliktów, asertywności, radzenia sobie ze stresem oraz umiejętności współpracy z innymi. Projekt został przebadany na zlecenie Wydziału Zdrowia Miasta Wrocławia przez warszawską firmę PASSAD – wykazał długotrwałe, pozytywne efekty zmian.Szkolenia prowadzone w EY Academy of Business:

  • Akademia Menedżera
  • Akademia Menedżera II
  • Metody i techniki zarządzania zespołem
  • Przywództwo. Praktyczne narzędzia budowania pozycji lidera

  • Ten serwis wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach funkcjonalnych, statystycznych i reklamowych. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.