Kursy i szkolenia dla firm - Ernst & Young Academy of Business
menu
Strona główna   Studia magisterskie i podyplomowe   ACCA po polsku - Zarządzanie i rachunkowość w środowisku międzynarodowym

ACCA po polsku - Zarządzanie finansami i rachunkowość w środowisku międzynarodowym

Nowość! Studia prowadzone online!

Spotkanie informacyjne w sprawie studiów odbędzie się 21.09. Rejestracja na spotkanie. 

Cena studiów 12.000 zł. Zarejestruj się do 31 lipca i otrzymaj bonifikatę – cena 10.500 zł

do 31 lipca – cena 10.500 zł

do 31 sierpnia – cena 11.500 zł

Nowa edycja rozpocznie się 24 października 2020! Rekrutacja trwa!

Studia podyplomowe realizowane przez Akademię WSB* oraz EY Academy of Business.

*VI miejsce w rankingu uczelni niepublicznych Rzeczpospolitej 2019


Atuty programu

                  

1. Mamy ponad 20- letnie doświadczenie w przygotowaniu do egzaminów ACCA
2. To są jedyne studia organizowane przez Approved Learning Provider
3. Mamy trenerów którzy sami posiadają międzynarodowe kwalifikacje: CIMA, ACCA
4. U nas możesz kontynuować naukę na poziomie professional w preferencyjnych cenach (30% rabatu na szkolenia*) *zakup w ciągu roku od ukończenia studiów
5. Jesteśmy elastyczni – w 100% zajęć możesz uczestniczyć zdalnie
6. Zaoszczędzisz nawet 70% procent w opłatach za egzaminy - z nami możesz przystąpić do programu ACCA Accelerate
7. Dostaniesz 2 dyplomy – Akademii WSB i EY Academy of Business
8. Również możesz ubiegać o dyplom ACCA Advanced Diploma in Accounting and Business – po zaliczeniu wszystkich egzaminów z poziomu Applied Knowledge i Applied Skills, w tym: zdaniu wybranych dwóch egzaminów Applied Skills w sesjach ACCA, oraz po ukończeniu modułu Ethics and Professional Skills Module otrzymujesz dyplom ACCA. Wspierzemy Ciebie szkoleniem online*(skorzystać można maks. w ciągu pól roku po ukończeniu studiów)
9.Absolwenci ACCA zarabiają najwięcej. Średni wzrost wynagrodzenia - 74% (dane: Goldman Recruitment)

Program studiów

Program koncentruje się na praktycznych technikach i umiejętnościach niezbędnych finansistom. Obejmuje zagadnienia związane m.in. z analizą kosztów, budżetowaniem, podejmowaniem decyzji w oparciu o dane finansowe, polskim systemem i administracją podatkową (PIT, CIT, VAT, ZUS), split payment – mechanizm płatności podzielonej, raportowaniem finansowym oraz analizą sprawozdań podmiotów z różnych branż, w tym także non-for-profit, podejściem audytora finansowego do badania sprawozdania finansowego oraz systemu kontroli wewnętrznej, dowodów z badania, a także sposobów formułowania sprawozdania z badania, pozyskiwaniem finansowania zewnętrznego, zarządzania majątkiem obrotowym, wyceną inwestycji i spółek oraz zarządzania ryzykiem finansowym, pod kątem pełnienia ról zarządczych w przedsiębiorstwach działających w środowisku międzynarodowym.


Dyplom AWSB daje możliwość ubiegania się o 9 zwolnienień z wybranych egzaminów ACCA – to jeden z atutów studiów podyplomowych "Zarządzanie finansami w praktyce międzynarodowej - ACCA po polsku", które Akademia WSB oferuje we współpracy z jedną z największych na świecie firm świadczących usługi doradcze i audytorskie – EY Academy of Business.
W ramach studiów słuchacze będą mieli okazję uczestniczyć w wykładach m.in. z praktycznej rachunkowości zarządczej, podatków, raportowania finansowego, audytu finansowego, oraz finansowania działalności. 

Dotychczas ACCA był dla Ciebie niedostępny, bo nie znasz angielskiego? Otrzymasz po polsku kompetencje, które daje ACCA.
Studia kierujemy do absolwentów studiów ekonomicznych i finansowych, zarejestrowanych studentów ACCA, osób zainteresowanych ACCA.  

Zajęcia prowadzone są w weekendy w Warszawie, w budynku Focus. Zajęcia są prowadzone w języku polskim.  
Po więcej informacji zapraszamy do: Diany Ryżkowej, tel. +48 573 339 189, opiekuna studentów 

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach funkcjonalnych, statystycznych i reklamowych. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.