Kursy i szkolenia dla firm - Ernst & Young Academy of Business
menu
Strona główna   Studia magisterskie i podyplomowe   ACCA po polsku - Zarządzanie i rachunkowość w środowisku międzynarodowym

ACCA po polsku - Zarządzanie finansami i rachunkowość w środowisku międzynarodowym

Sprawdź listę bezpłatnych webinarów, w tym nagraną sesję przygotowującą do egzaminów Strategic Business Reporting oraz Financial Reporting.

Obejrzyj nagranie ze spotkania infomacyjnego, by dowiedzieć się więcej na temat studiów. Kliknij w link by się zapisać.


Data rozpoczęcia programu - 23 października 2021 

Zajęcia prowadzone są w całości w fomule online.

Cena 12.000 zł. 

Studia podyplomowe realizowane przez Akademię WSB* oraz EY Academy of Business.

*VI miejsce w rankingu uczelni niepublicznych Rzeczpospolitej 2019


Atuty programu

                 

 1. Mamy ponad 20-letnie doświadczenie w przygotowaniu do egzaminów ACCA.
 2. Są to jedyne studia organizowane przez Platinum ACCA Approved Learning Partner.
 3. Studia są akredytowane przez ACCA.
 4. Mamy trenerów którzy sami posiadają międzynarodowe kwalifikacje: CIMA, ACCA.
 5. U nas możesz kontynuować naukę na poziomie professional w preferencyjnych cenach (30% rabatu na szkolenia*). 
  *zakup w ciągu roku od ukończenia studiów
 6. Jesteśmy elastyczni – w 100% zajęć możesz uczestniczyć zdalnie. Egzaminy będą odbywać się stacjonarnie w Warszawie.
 7. Zaoszczędzisz nawet 70% procent w opłatach za zwolnienia z egzaminów w ACCA Global, jeśli nie jesteś zarejestrowany i nigdy nie rejestrowałeś się w ACCA – z nami możesz przystąpić do programu ACCA Accelerate.
 8. Dostaniesz 2 dyplomy – Akademii WSB i EY Academy of Business.
 9. Możesz także uzyskać ACCA Advanced Diploma in Accounting and Business: po uzyskaniu 7 zwolnień z egzaminów w ACCA z poziomu Applied Knowledge i Applied Skills oraz zdaniu 2 wybranych egzaminów Applied Skills bezpośrednio w ACCA i ukończeniu modułu Ethics and Professional Skills. Otrzymasz wsparcie w postaci szkolenia online*. 
  *dostępne w ciągu pól roku po ukończeniu studiów
 10. Absolwenci ACCA zarabiają najwięcej. Średni wzrost wynagrodzenia o 74% (dane: Goldman Recruitment).

Program studiów

Program koncentruje się na praktycznych technikach i umiejętnościach niezbędnych finansistom. Obejmuje zagadnienia związane m.in. z analizą kosztów, budżetowaniem, podejmowaniem decyzji w oparciu o dane finansowe, polskim systemem i administracją podatkową (PIT, CIT, VAT, ZUS), split payment – mechanizm płatności podzielonej, raportowaniem finansowym oraz analizą sprawozdań finansowych podmiotów z różnych branż, podejściem audytora do badania sprawozdania finansowego oraz systemu kontroli wewnętrznej, dowodów z badania, a także sposobów formułowania sprawozdania z badania, pozyskiwaniem finansowania zewnętrznego, zarządzania majątkiem obrotowym, wyceną inwestycji i spółek oraz zarządzania ryzykiem finansowym, pod kątem pełnienia ról zarządczych w przedsiębiorstwach działających w środowisku międzynarodowym.

Świadectwo ukończenia studiów podyplomowych wydawane przez Akademię WSB daje możliwość ubiegania się o 9 zwolnień z wybranych egzaminów ACCA – to jeden z atutów studiów podyplomowych „ACCA po polsku – Zarządzenie finansami i rachunkowość w środowisku międzynarodowym”, które Akademia WSB oferuje we współpracy z firmą szkoleniową jednej z największych na świecie firm świadczących usługi doradcze i audytorskie – EY Academy of Business. 

Dotychczas ACCA był dla Ciebie niedostępny, bo nie znasz angielskiego? Teraz zyskasz wiedzę i kompetencje programu ACCA w języku polskim. Studia kierujemy do absolwentów studiów ekonomicznych i finansowych, zarejestrowanych studentów ACCA, osób zainteresowanych ACCA.  
Zajęcia organizujemy w formule online – jedynie egzaminy są przeprowadzane stacjonarnie w sali egzaminacyjnej w Warszawie, budynek Focus, al. Armii Ludowej 26. Zajęcia są prowadzone w języku polskim. 

Terminy edycji jesiennej:

Sprawozdawczość finansowa Audyt – sprawozdanie finansowe oczami biegłego rewidenta  Podejmowanie decyzji na podstawie danych finansowych Finansowanie działalności oraz zarządzanie ryzykiem finansowym  System podatkowy

23 - 24 października 2021

Terminy zostaną podane Terminy zostaną podane Terminy zostaną podane Terminy zostaną podane

6 - 7 listopada 2021

20 - 21 listopada 2021

4 - 5 grudnia 2021

18 grudnia 2021 -  egzamin

Po więcej informacji zapraszamy do: Diany Ryżkowej, tel. +48 573 339 189, opiekuna studentów