Kursy i szkolenia dla firm - Ernst & Young Academy of Business
menu
Strona główna   Studia podyplomowe   Zarządzanie finansami w praktyce międzynarodowej

Zarządzanie finansami w praktyce międzynarodowej

Studia podyplomowe realizowane przez Akademię WSB* oraz EY Academy of Business.

Zajęcia odbywają się w weekendy w Warszawie w języku polskim.

*VI miejsce w rankingu uczelni niepublicznych Rzeczpospolitej 2018

Program studiów

Program koncentruje się na praktycznych technikach i umiejętnościach niezbędnych finansistom. Obejmuje zagadnienia związane m.in. z analizą kosztów, budżetowaniem, podejmowaniem decyzji w oparciu o dane finansowe, polskim systemem i administracją podatkową (PIT, CIT, VAT, ZUS), split payment – mechanizm płatności podzielonej, raportowaniem finansowym oraz analizą sprawozdań podmiotów z różnych branż, w tym także non-for-profit, podejściem audytora finansowego do badania sprawozdania finansowego oraz systemu kontroli wewnętrznej, dowodów z badania, a także sposobów formułowania sprawozdania z badania, pozyskiwaniem finansowania zewnętrznego, zarządzania majątkiem obrotowym, wyceną inwestycji i spółek oraz zarządzania ryzykiem finansowym, pod kątem pełnienia ról zarządczych w przedsiębiorstwach działających w środowisku międzynarodowym.

W ramach studiów słuchacze będą mieli okazję uczestniczyć w wykładach m.in. z praktycznej rachunkowości zarządczej, podatków, raportowania finansowego, audytu finansowego, oraz finansowania działalności. Studia kierujemy do absolwentów studiów ekonomicznych i finansowych. 

Zajęcia prowadzone są w weekendy w Warszawie, w budynku Focus. Zajęcia są prowadzone w języku polskim.  

Atuty

  • Zajęcia prowadzone przez trenerów praktyków biznesu odbywają się w formie warsztatów, dzięki czemu pozwalają nie tylko lepiej zrozumieć, ale także od razu zastosować pozyskiwaną wiedzę
  • Zajęcia prowadzone są w języku polskim, przez co pozyskuje się w przystępny sposób wiedzę, przekazywaną dotychczas w języku angielskim
  • Absolwenci otrzymują dyplom ukończenia studiów podyplomowych Akademii WSB oraz dyplom EY Academy of Business
Po więcej informacji zapraszamy do: Diany Ryżkowej, opiekuna studentów.

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach funkcjonalnych, statystycznych i reklamowych. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.