Podczas webinaru pokażemy, dlaczego sposób prowadzenia rozmowy o bezpieczeństwie ma ogromny wpływ...
Nagranie
Development Centre i ocena 360 w systemowych rozwiązaniach HR – case studies
Zapraszamy na bezpłatny webinar, w trakcie którego podzielimy się z Tobą naszym doświadczeniem ze stosowania systemowych rozwiązań HR, proponowanych w odpowiedzi na zgłaszane przez firmy aktualne biznesowe problemy w organizacji.
Nasze spotkanie będzie dla Ciebie wartościowe, jeśli chcesz się dowiedzieć:
Spotkanie poprowadzą:
Anetta Krukowska – Od 1998 roku pracuje jako trenerka, konsultantka i coach w zakresie rekrutacji, szkoleń, ocen kompetencji, diagnozy organizacyjnej oraz interwencji w trudnych sytuacjach zespołowych. Od 2016 roku jest propagatorką nowego nurtu, którym jest wellness w biznesie.
Agnieszka Mayilov – Przez 17 lat pracowała na stanowiskach kierowniczych i specjalistycznych (Rozwój, HR, Sprzedaż) w międzynarodowej korporacji finansowej, zdobywając praktyczną wiedzę z zakresu biznesu i zarządzania. Zajmowała się koordynowaniem pracy zespołu oraz współpracą z innymi działami biznesu w zakresie wspierania rozwoju pracowników (szkolenia dla menedżerów, coaching, budowanie indywidulanych planów rozwoju, ocena pracowników, tworzenie i prowadzenie programów rozwojowych.
Maria Jamróz – Asesor, Coach i Trenerka EY Academy of Business w obszarze szkoleń dla HR. Ma 14 lat doświadczenia menedżerskiego oraz ponad 6 letnie doświadczenie związane z doradztwem w obszarze HR. Realizuje projekty konsultingowe: rekrutacja, diagnozy i analizy kompetencji pracowników, projektowania modeli kompetencyjnych oraz projektowania i przeprowadzenia sesji rozwojowych i oceniających (DC/AC).
Sprawdź polecane rozwiązania dla firm: Development Centre oraz Ocena 360°.
Masz pytania? Skontaktuj się z:
Viktoria Karpenko | +48 572 002 607 | Viktoriya.Karpenko@pl.ey.com
Wszystkie bezpłatne webinary dostępne na tej stronie są częścią kampanii marketingowej prowadzonej przez spółki EY Polska. Udział w webinarze oznacza wyrażenie zgody marketingowej podczas rejestracji na webinar. Dostępne bezpłatne webinary nie powstałyby, gdyby spółki EY Polska nie prowadziły kampanii we wskazanej formie.
Webinary
Podczas webinaru pokażemy, dlaczego sposób prowadzenia rozmowy o bezpieczeństwie ma ogromny wpływ...
Aktualności
Weź udział w quizie konkursowym! Innowacje w logistyce i produkcji Masz pomysł, który może zmieni...
Artykuły
4 marca 2026 roku, godzina 16:00. RPP ogłasza obniżkę stopy referencyjnej do 3,75%. Rynek oddycha...