Kursy i szkolenia dla firm - Ernst & Young Academy of Business
menu
O nas   Najlepsi trenerzy   Aleksandra Jopyk

Najlepsi trenerzy

Aleksandra Jopyk

Aleksandra Jopyk

Doświadczony executive coach, trener i facylitator. Menedżer z wieloletnim doświadczeniem w usługach profesjonalnych. Buduje elastyczne, efektywne i zwinne rozwiązania bazujące na odblokowywaniu potencjału i sensownej zmianie. Zwolenniczka prostoty i użyteczności.
Doświadczony executive coach, trener i facylitator. Menedżer z wieloletnim doświadczeniem w usługach profesjonalnych. Buduje elastyczne, efektywne i zwinne rozwiązania bazujące na odblokowywaniu potencjału i sensownej zmianie. Zwolenniczka prostoty i użyteczności.

Współpracuje z EY Academy of Business od 2018 roku, wcześniej związana z EY Polska.

Z wykształcenia psycholog. Przez 16 lat pracowała jako menedżer wyższego szczebla, głównie w obszarze HR. Dziesięć lat spędziła w firmach świadczących usługi profesjonalne, wspierając pracowników jako coach, trener, wewnętrzny konsultant oraz zorientowany na ludzi lider.



Prowadzi szkolenia z szeroko rozumianych umiejętności osobistych, przede wszystkim z komunikacji, przywództwa i umiejętności menedżerskich. Jako doświadczony coach i mentor szkoli również z coachingu i mentoringu. Stawia na możliwość praktycznego stosowania zdobytej na szkoleniach wiedzy i umiejętności. Z pasją wspiera rozwój jednostek, zespołów i organizacji. Jest zwolenniczką prostych rozwiązań, naturalnego i otwartego stylu w relacjach międzyludzkich, a przy tym – nieuleczalną optymistką.



Przykładowe zrealizowane projekty:

1. Pracując jako menedżer HR w firmie PayU, osiągnęła wzrost zaangażowania pracowników z 42 do 81 punktów procentowych w ciągu 5 miesięcy (porównanie Engagement Survey oraz Pulse Survey). Było to możliwe dzięki efektywnej komunikacji i ścisłej współpracy z zarządem firmy, zbudowaniu wspólnego rozumienia wyzwań z menedżerami w organizacji oraz wdrożeniu pełnej szacunku i angażującej dwustronnej komunikacji z pracownikami.

2. W Fujitsu wdrożyła narzędzie „One Place Manager Handbook”, które było platformą gromadzącą kluczowe informacje dla menedżerów zarządzających pracownikami poza swoim macierzystym krajem tzw. cross border managers. Całość wdrożona jako Agile Co-Creation program, włączająca końcowych użytkowników platformy do kreowania rozwiązania.

3. W PwC dzięki bliskiej współpracy z liderem biznesowym opracowała i wdrożyła przełomowy program rozwojowy dla najwyższej kadry kierowniczej polegający na rozwoju i wykorzystaniu zaawansowanych umiejętności interpersonalnych do budowania strategicznych relacji biznesowych.



Szkolenia prowadzone w EY Academy of Business:

Zrealizowane w formule szkoleń zamkniętych lub jako projekty coachingowe:
  • Przywództwo i umiejętności menedżerskie
  • Budowanie relacji, w tym pozytywne wykorzystanie konfliktu
  • Wypalenie zawodowe
  • Przygotowanie do nowej roli
  • Planowanie kariery i zmiany w karierze zawodowej
  • Zarządzanie zmianą

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach funkcjonalnych, statystycznych i reklamowych. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.