Kursy i szkolenia dla firm - Ernst & Young Academy of Business
menu
O nas   Najlepsi trenerzy   Bartłomiej Dębek

Najlepsi trenerzy

Bartłomiej Dębek

Bartłomiej Dębek

Bartek prowadzi szkolenia z zakresu Międzynarodowych Standardów Sprawozdawczości Finansowej (MSSF), ustawy o rachunkowości, ACCA, audytu wewnętrznego oraz finansów dla niefinansistów.
Bartek prowadzi szkolenia z zakresu Międzynarodowych Standardów Sprawozdawczości Finansowej (MSSF), ustawy o rachunkowości, ACCA, audytu wewnętrznego oraz finansów dla niefinansistów.

Bartek jest trenerem w EY Academy of Business od 2017 roku.

Jest absolwentem Akademii Ekonomicznej w Poznaniu, posiada tytuł biegłego rewidenta. Przed rozpoczęciem pracy w EY Academy of Business przez 9 lat był zatrudniony na stanowisku dyrektora audytu wewnętrznego w międzynarodowym koncernie produkcyjnym w branży spożywczej. Wcześniej pełnił rolę kontrolera finansowego, a także menedżera projektów audytowych w Ernst & Young, gdzie specjalizował się w badaniu sprawozdań finansowych średnich i dużych spółek z branży produkcyjnej, handlowej i usługowej, w tym także giełdowych.

Bartek prowadzi szkolenia z zakresu Międzynarodowych Standardów Sprawozdawczości Finansowej (MSSF), ustawy o rachunkowości, ACCA, audytu wewnętrznego oraz finansów dla niefinansistów, zarówno dla pracowników EY, jak i dla klientów zewnętrznych.Przykładowe projekty:

1.Akademia WSB – zajęcia dla uczestników studiów MBA obejmujące tematy: Sprawozdania finansowe jako narzędzie komunikacji firmy z interesariuszami; Rachunkowość kreatywna, czyli na co zwracać uwagę, czytając sprawozdania finansowe; Analiza finansowa - konstrukcja, interpretacje, wady i zalety podstawowych wskaźników; Zarządzanie kapitałem obrotowym oraz płynnością firmy.
2.Szkoła Główna Handlowa – zajęcia z rachunkowości finansowej wg MSSF na studiach magisterskich Finance and Accounting.
3.American Chamber of Commerce – podstawy finansów dla młodych menedżerów.
4.EY Audyt – cykl szkoleń dla nowych pracowników audytu z zakresu finansów i rachunkowości.
5.Finanse dla niefinansistów – Czytanie sprawozdań finansowych i analiza sytuacji finansowej przedsiębiorstwa dla menedżerów, dyrektorów i członków zarządów różnych spółek.Szkolenia prowadzone w EY Academy of Business:


Klienci o Bartku:
  • „Jasno przedstawione nawet najtrudniejsze tematy”
  • „Partnerska relacja w komunikacji”
  • „Trener – rewelacja!”
  • „Wybrane ćwiczenia i przykłady bardzo pomogły w wyjaśnianiu trudnych kwestii!”

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach funkcjonalnych, statystycznych i reklamowych. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.