Kursy i szkolenia dla firm - Ernst & Young Academy of Business
menu
O nas   Najlepsi trenerzy   Dorota Wiśniewska

Najlepsi trenerzy

Dorota Wiśniewska

Dorota Wiśniewska

Konsultant i trener

Posiada wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu szkoleń z zakresu: rozwiązywanie konfliktów, komunikacja, trening asertywności, przywództwo, motywowanie i dyscyplinowanie pracowników, zarządzanie zespołem.

Jak mówi sama Dorota, jej misją jest propagowanie idei samoświadomości i rozwoju własnego potencjału. Dlatego tez zajmuje się rozwojem kompetencji społecznych i menedżerskich od 1997 roku. Jej szkolenia wyróżnia; interaktywność, praktyczność, elastyczność, oraz partnerstwo.

Dorota współpracuje z Ernst &Young Academy of Business w zakresie szkoleń zamkniętych i otwartych, tematy: Przywództwo, Motywowanie pozafinansowe, Rozwiązywanie konfliktów i mediacje, Zarządzanie zespołem.

Dorota posiada duże doświadczenie zawodowe, świadczyć o tym mogą przykłady placówek i firm, z którymi miała okazję współpracować: Ministerstwo Sprawiedliwości, Kancelaria Prezesa Rady Ministrów, OHP, Stowarzyszenie Przedsiębiorczości w Nieruchomości, ARM S.A.

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach funkcjonalnych, statystycznych i reklamowych. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.