Sprzedajesz w EUR, USD – zwiększ swój zysk! – EY Academy of Business

Sprzedajesz w EUR, USD – zwiększ swój zysk!

Nagranie

Sprzedajesz w EUR, USD – zwiększ swój zysk!

Zapraszamy do udziału w naszym bezpłatnym webinarze dotyczącym sprzedaży walut. Podczas webinaru prowadzący pokaże w jaki sposób wykorzystać zmienność kursów walut i stóp procentowych do zwiększenia zysków gdy firma wystawia faktury w walutach obcych. Na praktycznym przykładzie wykonamy symulację zwiększenia rentowności poprzez wykonanie obliczenia, dobór instrumentu i zawarcie transakcji.

Webinar dedykowany dla:

  • firm narażonych na zmniejszenie rentowności z tytułu wahań kursów walut.

Prowadzący:
Robert Tarantowicz – lider, influencer, mentor. Od lat dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem biznesowym, a także pomaga przedsiębiorstwom operującym na walutach obcych, by nie traciły pieniędzy, gdy kursy walut mocno się wahają. Ukończył studia na SGH w Warszawie, szkoli i automatyzuje procesy i pomaga odkrywać potencjał zmian kursów walut. Wykładowca na Politechnice Białostockiej oraz założyciel i CEO spółki ExChord S.A.

Zainteresowanym polecamy szkolenie: Zarządzanie ryzykiem walutowym.

Masz pytania? Skontaktuj się:
Katarzyna Wielgat | +48 573 005 707 | katarzyna.wielgat@pl.ey.com

Wszystkie bezpłatne webinary dostępne na tej stronie są częścią kampanii marketingowej prowadzonej przez spółki EY Polska. Udział w webinarze oznacza wyrażenie zgody marketingowej podczas rejestracji na webinar. Dostępne bezpłatne webinary nie powstałyby, gdyby spółki EY Polska nie prowadziły kampanii marketingowej we wskazanej formie.