Anna Selwakowska-Domańska – EY Academy of Business

Anna Selwakowska-Domańska

Trener biznesu i zarządzania, certyfikowany trener – facylitator Management 3.0, akredytowany konsultant Insights Discovery® oraz Cubiks

Praktyk biznesu z ponad 19-letnim doświadczeniem w międzynarodowych organizacjach. Certyfikowany trener biznesu i zarządzania, coach, mentor, certyfikowany trener – facylitator Management 3.0: zwinne zarządzanie na bazie metodyk Agile, akredytowany konsultant Insights Discovery® oraz wykładowca na studiach podyplomowych z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi (HR).

Współpracuje z EY Academy of Business od lipca 2019 roku.

Magister socjologii ze specjalnością Badanie Rynku i Komunikacja Społeczna na Uniwersytecie Wrocławskim, a także absolwentka Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie na kierunku „Zarządzanie Zasobami Ludzkimi” oraz Szkoły Trenerów Biznesu MATRIK w Krakowie.

Certyfikowany trener biznesu i zarządzania. Certyfikowany trener – facylitator Management 3.0: zwinne zarządzanie na bazie metodyk Agile poziom Foundation (międzynarodowy certyfikat od 2020 roku). Od 2015 roku akredytowany konsultant Insights Discovery® oraz Cubiks (narzędzia psychometryczne PAPI – Personality and Preferences Inventory oraz RfB – Reasoning for Business). Ukończyła 8-tygodniowy kurs MBSR (Mindfulness Based Stress Reduction) oraz kilkutygodniowy trening emisji głosu w Laboratorium Śpiewu i Mowy. Członkini Polskiego Stowarzyszenia Zarządzania Kadrami.

Prywatnie szczęśliwa żona i matka Antoniego, pasjonatka odkrywania nowych miejsc i smaków w trakcie kulinarnych podróży do szkół gotowania na świecie. Zwolenniczka zdrowego stylu życia w nurcie mindfulness. Od 2020 roku regularnie uczestniczy w cotygodniowych kursach malarstwa akwarelowego, w trakcie których realizuje się artystycznie.


 

Przykładowe projekty

1. Od 2004 roku Trener Wewnętrzny w dużych, międzynarodowych organizacjach – Credit Suisse, KFC, Burger King, Pizza Hut, Starbucks.

2. Od 2005 roku praktyk w zakresie rekrutacji i selekcji pracowników począwszy od stanowiska Specjalisty ds. Rekrutacji, a skończywszy na stanowisku Senior Managera Działu Rekrutacji.

3. Od 2006 roku asesor podczas sesji Assessment & Development Center oraz praca w charakterze coacha i mentora.

4. Od stycznia 2015 roku praktyk w zakresie zarządzania obszarem szkoleń i rozwojem pracowników, począwszy od stanowiska Learning Manager Central Europe, a skończywszy na stanowisku Global Training & Development Manager w Starbucks.

5. Od stycznia 2015 roku współpraca z międzynarodowymi organizacjami w zakresie rozwoju kompetencji komunikacyjnych i optymalizacji współpracy zespołowej na bazie modelu Insights Discovery®.

6. Od października 2019 roku wykładowca na studiach podyplomowych w Wyższej Szkole Bankowej (WSB) oddział Warszawa oraz Wrocław na kierunkach: Zarządzanie kadrami, Zarządzanie Zasobami Ludzkimi, Psychologia zarządzania oraz HR Business Partner.

7. Od stycznia 2020 roku prowadzenie szkoleń kończących się uzyskaniem międzynarodowego certyfikatu z zakresu zwinnego zarządzania na bazie metodyk Agile – Management 3.0, zarówno dla pracowników HR, jak i menedżerów.

8. Od stycznia 2021 roku mentor w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu i Warszawie.