Paweł Górczyński – EY Academy of Business

Paweł Górczyński

Trener IT EY Academy of Business

Jest absolwentem Polsko-Japońskiej Wyższej Szkoły Technik Komputerowych. Po ukończeniu studiów przez rok pracował jako programista baz danych Oracle.

Od 2002 do 2021 roku pracował w Wyższej Szkole Zarządzania i Marketingu w Sochaczewie, gdzie prowadził zajęcia z pakietu MS Office (Excel, Word, PowerPoint, Access). Prowadził też zajęcia na studiach podyplomowych (Excel, Excel VBA, SQL SERVER) i szkoleniach ECDL.

Od 2005 roku rozpoczął również pracę jako trener szkoleń IT. Jego praktyka obejmuje analizę potrzeb klientów oraz organizację szkoleń prowadzonych w trybie stacjonarnym, zdalnym oraz u klienta na terenie całej Polski.

Specjalizuje się w realizacji projektów z obszaru automatyzacji i optymalizacji arkuszy przy użyciu narzędzi takich jak Excel, Excel VBA, Power Query, Power Pivot oraz Google Sheets. Posiada bogate doświadczenie w prowadzeniu szkoleń z MS Office oraz SQL Server sięgające maja 2005 roku.

Pracował z renomowanymi instytucjami edukacyjnymi, takimi jak MDDP Akademia Biznesu, ADN Akademia oraz Centrum Technik Sieciowych, gdzie prowadził autorskie szkolenia z MS Office, automatyzacji MS Office z wykorzystaniem języka VBA oraz MS SQL Server.

Od 2020 roku, oprócz szkoleń, aktywnie pracuje jako niezależny konsultant, projektant oraz programista w projektach komercyjnych, pomagając przedsiębiorcom w rozwiązywaniu konkretnych problemów. W ciągu ostatnich 4 lat wziął udział w 50 różnych projektach.

Obecnie zgłębia tajniki języka DAX i Power BI.


 

Certyfikaty:

1. Microsoft Certified Trainer 2024

2. Microsoft Office Specialist: 2016 Master

3. Microsoft Office Specialist: Excel Expert (Office 2016)

4. Microsoft Office Specialist: Word Expert (Office 2016)

5. Microsoft Office Specialist: Access (Office 2016)

6. Microsoft Office Specialist: PowerPoint (Office 2016)