Kursy i szkolenia dla firm - Ernst & Young Academy of Business
menu
Aktualności   Aktualności   Warsztaty EY Academy na 7. Forum rozwoju Mazowsza

W dniach 16-17 listopada w Warszawie odbedzie się Forum Rozwoju Mazowsza.
Smart People, Smart City i Smart Business to strefy tematyczne, w ramach których prowadzone będą dyskusje o przyszłości Mazowsza i aktywnym udziale w rozwijaniu regionu.

Podczas tego wydarzenia trenerzy EY Academy of Business poprowadzą dwa spotkania:

Scena Smart People, 17 listopada, godzina 14:30-15:30

"Filary projektów szkoleniowych i doradczych. Jak przełożyć potrzeby na kryteria oceny ofert?"

Jak pogłębić analizę potrzeb na etapie poprzedzającym realizację projektu, jak i w jego trakcie? Jak diagnoza kompetencji pomaga realizować efektywny projekt szkoleniowy i doradczy? Jak unikać powtarzanych zapisów w Opisach Przedmiotów Zamówienia, które utrudniają wybór optymalnych rozwiązań dostępnych na rynku.

Pracownia Warsztatowa, 16 listopada, godzina 11:45-13:00

Po pierwsze obywatel. Od informatyzacji do e-usług przyjaznych użytkownikowi

W czasie warsztatu przyjrzymy się e-usługom z perspektywy koncepcji projektowania zorientowanego na użytkownika  (UCD – user-centered design). Dodatkowo zidentyfikujemy obszary, w których mogą się pojawić trudności w realizacji projektów informatycznych.

Udział w 7. Forum rozwoju Mazowsza jest bezpłatny. Wymagana jest wcześniejsza rejestracja. Szczegóły na stronie wydarzenia: forumrozwojumazowsza.pl 

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach funkcjonalnych, statystycznych i reklamowych. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.