Menedżerskie rozmowy 1 na 1 Spotkanie autorskie z Tomaszem Bagińskim – EY Academy of Business

Menedżerskie rozmowy 1 na 1
Spotkanie autorskie z Tomaszem Bagińskim

Nagranie

Menedżerskie rozmowy 1 na 1
Spotkanie autorskie z Tomaszem Bagińskim

„90 minut Twojego czasu może poprawić jakość pracy twojego podwładnego na następne 2 tygodnie, czyli jakieś 80+ godzin”.
– Andy Grove, były CEO i współzałożyciel Intel.

Rozmowy 1 na 1 są kluczowym narzędziem w dyspozycji menedżera, które pozwalają mu lepiej zrozumieć i zmotywować swoich pracowników. Jak jednak poprawnie prowadzić rozmowy, na co uważać i jak przemienić górnolotne hasła w realne działania mające wpływ na funkcjonowanie zespołów? Nikt nie zna odpowiedzi na te pytania lepiej niż Tomasz Bagiński, przedsiębiorca, konsultant, trener EY Academy of Business i autor książki 1 na 1.

Już dziś zapisz się na spotkanie autorskie z Tomaszem Bagińskim, podczas którego przyjrzymy się jak efektywnie prowadzić rozmowy 1 na 1 z Twoimi podwładnymi. Jest to niepowtarzalna okazja do posłuchania prawdziwego eksperta, dyskusji o poradach i technikach zawartych w książce oraz do zadawania pytań.

Podczas spotkania, w oparciu o książkę, poznasz:

  • Kompletną strukturę rozmowy 1 na 1
  • Wskazówki, jak skutecznie rozmawiać i mieć pewność, że zadania są realizowane w tempie i stylu, jakiego oczekujesz
  • Sposób budowania relacji z pracownikami oparty na wzajemnym szacunku
  • Przykładowe tematy rozmów

O książce:
Książka powstała z myślą o Menedżerach i Menedżerkach, którzy chcą poprzez regularną praktykę rozmów 1 na 1 pogodzić perspektywę bycia dbającym o potrzeby ludzi liderem z twardą i żelazną logiką biznesu, gdzie wyniki muszą się zgadzać, a praca przynosić rezultaty. Rozmowy 1 na 1 są coraz bardziej popularną formą pracy pomiędzy przełożonym a podwładnym. Nie wszyscy jednak mają w tym łatwość. Jedni nie wiedzą, jak zacząć, inni nie wiedzą, jakimi tematami wypełnić taką rozmowę. Dla jeszcze innych niewiadomą stanowią kwestie techniczne — na te i wiele innych pytań znajdziesz odpowiedź w książce.

Uwaga!

Wydarzenie odbędzie się 19 czerwca o godzinie 17:30 w formie stacjonarnej (al. armii Ludowej 26, budynek FOCUS) lub Online.

Aby potwierdzić formę udziału (stacjonarna lub online) odpowiedz na pytanie w formularzu rejestracyjnym!

Liczba miejsc ograniczona.

O autorze:
Tomasz Bagiński — od ponad 20 lat jest przewodnikiem menedżerów po świecie skutecznego i ludzkiego zarządzania, rozsądnej pracy z zespołem i racjonalnego podejścia do celów i zadań. Upraszcza i urealnia. Wspiera menedżerów w rozwiązywaniu konfliktów i trudnych sytuacji. Pokazuje, JAK górnolotne hasła o przywództwie zamienić na konkretne działania i praktyki menedżerskie.

Jego Klienci przychodzą do niego po sprawdzone w biznesie rozwiązania, które czerpie z unikatowego połączenia NVC (Porozumienia bez Przemocy), TOC (Teorii Ograniczeń) oraz KN (Kręgów Naprawczych), a także swojego doświadczenia pracy w biznesie i dla biznesu.

Z myślą o zapracowanych i ambitnych menedżerach stworzył autorski model menedżerskich rozmów 1:1, które w jednej rozmowie zamykają niemal wszystkie ich powinności względem ludzi i organizacji.

Masz pytania? Skontaktuj się:
Viktoriya Karpenko | +48 572 002 607 | Viktoriya.Karpenko@pl.ey.com

Zainteresowanym tematyką przywództwa polecamy szkolenie zamknięte Menedżerskie rozmowy 1 na 1 oraz książkę 1 na 1 – praktyczny podręcznik, o tym jak prowadzić managerskie rozmowy, która dostępna jest w naszym serwisie e-learningowym.

Wszystkie bezpłatne webinary dostępne na tej stronie są częścią kampanii marketingowej prowadzonej przez spółki EY Polska. Udział w webinarze oznacza wyrażenie zgody marketingowej podczas rejestracji na webinar. Dostępne bezpłatne webinary nie powstałyby, gdyby spółki EY Polska nie prowadziły kampanii we wskazanej formie.
Powiązane wpisy
Odkryj możliwości Google Sheets

Przyszłość w roli coacha – od czego zacząć?

Jak zostać coachem? Czy każdy może nim być? Od czego zacząć? To pytania, które często pojawiają s...