Menedżerskie rozmowy 1 na 1 Spotkanie autorskie z Tomaszem Bagińskim – EY Academy of Business

Menedżerskie rozmowy 1 na 1
Spotkanie autorskie z Tomaszem Bagińskim

Nagranie

Menedżerskie rozmowy 1 na 1
Spotkanie autorskie z Tomaszem Bagińskim

„90 minut Twojego czasu może poprawić jakość pracy twojego podwładnego na następne 2 tygodnie, czyli jakieś 80+ godzin”.
– Andy Grove, były CEO i współzałożyciel Intel.

Rozmowy 1 na 1 są kluczowym narzędziem w dyspozycji menedżera, które pozwalają mu lepiej zrozumieć i zmotywować swoich pracowników. Jak jednak poprawnie prowadzić rozmowy, na co uważać i jak przemienić górnolotne hasła w realne działania mające wpływ na funkcjonowanie zespołów? Nikt nie zna odpowiedzi na te pytania lepiej niż Tomasz Bagiński, przedsiębiorca, konsultant, trener EY Academy of Business i autor książki 1 na 1.

Już dziś zapisz się na spotkanie autorskie z Tomaszem Bagińskim, podczas którego przyjrzymy się jak efektywnie prowadzić rozmowy 1 na 1 z Twoimi podwładnymi. Jest to niepowtarzalna okazja do posłuchania prawdziwego eksperta, dyskusji o poradach i technikach zawartych w książce oraz do zadawania pytań.

Podczas spotkania, w oparciu o książkę, poznasz:

  • Kompletną strukturę rozmowy 1 na 1
  • Wskazówki, jak skutecznie rozmawiać i mieć pewność, że zadania są realizowane w tempie i stylu, jakiego oczekujesz
  • Sposób budowania relacji z pracownikami oparty na wzajemnym szacunku
  • Przykładowe tematy rozmów

O książce:
Książka powstała z myślą o Menedżerach i Menedżerkach, którzy chcą poprzez regularną praktykę rozmów 1 na 1 pogodzić perspektywę bycia dbającym o potrzeby ludzi liderem z twardą i żelazną logiką biznesu, gdzie wyniki muszą się zgadzać, a praca przynosić rezultaty. Rozmowy 1 na 1 są coraz bardziej popularną formą pracy pomiędzy przełożonym a podwładnym. Nie wszyscy jednak mają w tym łatwość. Jedni nie wiedzą, jak zacząć, inni nie wiedzą, jakimi tematami wypełnić taką rozmowę. Dla jeszcze innych niewiadomą stanowią kwestie techniczne — na te i wiele innych pytań znajdziesz odpowiedź w książce.

Uwaga!

Wydarzenie odbędzie się 19 czerwca o godzinie 17:30 w formie stacjonarnej (al. armii Ludowej 26, budynek FOCUS) lub Online.

Aby potwierdzić formę udziału (stacjonarna lub online) odpowiedz na pytanie w formularzu rejestracyjnym!

Liczba miejsc ograniczona.

O autorze:
Tomasz Bagiński — od ponad 20 lat jest przewodnikiem menedżerów po świecie skutecznego i ludzkiego zarządzania, rozsądnej pracy z zespołem i racjonalnego podejścia do celów i zadań. Upraszcza i urealnia. Wspiera menedżerów w rozwiązywaniu konfliktów i trudnych sytuacji. Pokazuje, JAK górnolotne hasła o przywództwie zamienić na konkretne działania i praktyki menedżerskie.

Jego Klienci przychodzą do niego po sprawdzone w biznesie rozwiązania, które czerpie z unikatowego połączenia NVC (Porozumienia bez Przemocy), TOC (Teorii Ograniczeń) oraz KN (Kręgów Naprawczych), a także swojego doświadczenia pracy w biznesie i dla biznesu.

Z myślą o zapracowanych i ambitnych menedżerach stworzył autorski model menedżerskich rozmów 1:1, które w jednej rozmowie zamykają niemal wszystkie ich powinności względem ludzi i organizacji.

Masz pytania? Skontaktuj się:
Viktoriya Karpenko | +48 572 002 607 | Viktoriya.Karpenko@pl.ey.com

Zainteresowanym tematyką przywództwa polecamy szkolenie zamknięte Menedżerskie rozmowy 1 na 1 oraz książkę 1 na 1 – praktyczny podręcznik, o tym jak prowadzić managerskie rozmowy, która dostępna jest w naszym serwisie e-learningowym.

Wszystkie bezpłatne webinary dostępne na tej stronie są częścią kampanii marketingowej prowadzonej przez spółki EY Polska. Udział w webinarze oznacza wyrażenie zgody marketingowej podczas rejestracji na webinar. Dostępne bezpłatne webinary nie powstałyby, gdyby spółki EY Polska nie prowadziły kampanii we wskazanej formie.