Kursy i szkolenia dla firm - Ernst & Young Academy of Business
menu
Aktualności   Aktualności   Konkurs She’s Mercedes

EY Academy of Business nagrodziła laureatki  Konkursu She’s Mercedes 2019.

Inspirujące, zmotywowane, dynamiczne, przekraczające granice. Kobiety o niepowtarzalnych osobowościach. Umiejętnie łączące świat zawodowej kariery ze sferą osobistą, pełne pasji i marzeń.

Beata Śniechowska, Małgorzata Kluska-Nowicka, Joanna Reczek-Szwed, Paula Kurant,OSP Miejsce Odrzańskie i Olga Witman - to laureatki pierwszej edycji konkursu. Serdecznie gratulujemy i zapraszamy po odbiór nagrody.

każda z pań zapraszamy na kurs z jednej z poniższych grup tematycznych:

Pełna oferta kursów i programów w EY Academy of Business. Regulamin konkursu znajduje się tutaj.

         Joanna Reczek- Szwed – Laureatka w kategorii KULTURA I SZTUKA   Nagroda dla Olgi Witman – Laureatki w kategorii NAGRODA SPECJALNA (nagrodę odebrała Pola Witman)   OSP Miejsce Odrzańskie - Laureatki w kategorii WYJĄTKOWA KOBIETA   Carmen Herberger-Schebiella, CEO Mercedes-Benz Financial Services Poland i Pola Witman   Małgorzata Kluska-Nowicka – Laureatka w kategorii BIZNES KORPORACYJNY z Magdą Oleksiuk, Dyrektor Zarządzającą EY Academy

Statuetki She's Mercedes 2019

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach funkcjonalnych, statystycznych i reklamowych. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.