Małgorzata Łozińska – EY Academy of Business

Małgorzata Łozińska

Doświadczona trenerka EY Academy of Business w obszarze HR

Łączę różne role: jestem konsultantem HR, trenerem, coachem. Dostarczam wysokiej jakości, dopasowane do potrzeb rozwiązania, zyskując zadowolenie Klientów. Od kilku lat znajduję przyjemność w dzieleniu się swoimi doświadczeniami z innymi pasjonatami HR, budując ich kompetencje i poczucie pewności siebie w niełatwej, ale jakże potrzebnej roli partnera biznesu.

Małgorzata jest absolwentką psychologii na Uniwersytecie Gdańskim oraz studiów podyplomowych z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi w Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie. Ukończyła liczne kursy podnoszące kwalifikacje, m.in.: kurs action learning, coacha i trenera mocnych stron (talenty Gallupa), coacha praktyka biznesu, trenera biznesu, praktyka i mastera NLP.

Od ponad 20 lat aktywnie pracuje w HR. Posiada doświadczenie menedżerskie w zarządzaniu działem rekrutacji i rozwoju. Od 10 lat pracuje jako niezależny konsultant HR, trener biznesowy, coach i mentor. Bazując na czynnej praktyce HR-owca, opracowuje programy szkoleniowe dla profesjonalistów HR, w których dzieli się swoimi doświadczeniami. Odwołuje się do modelu kompetencji HRBP, opracowanego przez Dave’a Ulricha, podkreślając rolę HR we wspomaganiu biznesu. W bezpiecznej atmosferze „między nami HR-owcami” przekazuje wiedzę jak wdrażać projekty w organizacji, wspiera trening potrzebnych umiejętności oraz przygotowuje HR-owców do roli coachów i trenerów wewnętrznych.

Jej obszary specjalizacji obejmują diagnozę kompetencji metodą Assessment/Development Center, opracowywanie i realizację programów rozwojowych i szkoleniowych, wdrażanie zarządzania wynikami oraz opracowywanie i realizację programów talentowych dla sukcesorów i osób z wysokim potencjałem. Prywatnie jej pasją jest rękodzieło i zachęcanie innych do tworzenia. Od kilku lat prowadzi w swojej pracowni weekendowe zajęcia z ceramiki dla kobiet, uczy też szycia i szydełkowania. Jej wielką miłością są psy.


 

Przykładowe projekty:

1. Liczne projekty diagnozy kompetencji liderskich i kompetencji profesjonalistów HR metodą Assessment/Development Centre.

2. Liczne projekty opracowania modeli kompetencyjnych dla klientów.

3. Przygotowanie zespołu HRBP do wdrożenia zarządzania wynikami poprzez opracowanie programów szkoleniowych wraz z narzędziami oraz warsztaty „train the trainer”.

4. Opracowanie programu rozwojowego dla sukcesorów oraz coachingu rozwojowego dla uczestników.

5. Przygotowanie merytoryczne mentorów wewnętrznych.

Co mówią uczestnicy szkoleń?