Tydzień Dobrego Samopoczucia i Uważności - Zadbaj o siebie na wszystkich poziomach – EY Academy of Business

Tydzień Dobrego Samopoczucia i Uważności – Zadbaj o siebie na wszystkich poziomach

  • 0 min. czytania

Powiązane tematy

Czy zdarza Ci się zatracić w codziennym biegu? A może marzysz o chwili spokoju i refleksji?

8 września przypada Światowy Dzień Wellbeingu, natomiast 12 września obchodzimy Dzień Uważności.

Z tej okazji przygotowaliśmy coś wyjątkowego – Tydzień Dobrego Samopoczucia i Uważności. To czas, aby zatrzymać się na chwilę i zatroszczyć się o swoje ciało, umysł i emocje.

Zapisz się na bezpłatną serię porad od naszej trenerki i eksperta, Iwony Grochowskiej! Przygotowaliśmy dla Ciebie mini poradnik, który w odcinkach otrzymasz na swoją pocztę e-mail między 8 i 14 września. Każdego dnia damy Ci praktyczne wskazówki na temat zarządzania stresem, praktyk uważności i sposobów radzenia sobie z emocjami. To małe kroki, które mogą prowadzić do wielkich zmian w Twoim życiu i ułatwią osiągnięcie spokoju i równowagi.

Z poradników dowiesz się:

  • Czym właściwie jest dobrostan
  • Jak relacje mogą wpływać na dobrostan i samopoczucie
  • Jak dbać o swoje energetyczne zapotrzebowanie prawidłowo
  • Jak ogromny wpływ ma sen na nasze samopoczucie
  • Co wnosi zasada magicznych 90-minut
  • Jak dobrze wejść w poniedziałek z uśmiechem
  • Czym są cztery strefy i w której jesteś najczęściej

Ta inicjatywa jest dla Ciebie. Zapisz się i odkryj nowe sposoby dbania o swoje samopoczucie i zdobądź umiejętności, które pomogą Ci odnieść sukces zarówno w życiu zawodowym, jak i osobistym.

Nie przegap tej wyjątkowej okazji! Dołącz do naszej serii poradnikowej, która startuje już 8 września. Zapisz się, aby otrzymywać codzienne inspiracje i wsparcie w drodze do lepszego samopoczucia.

Zobacz, jak małe zmiany mogą przynieść wielkie rezultaty. Zacznij podróż ku lepszemu samopoczuciu już teraz!

 

Jeżeli interesują Cię szkolenia z tego obszaru koniecznie sprawdź najbliższe!

Wypalenie zawodowe, jak sobie radzić i przeciwdziałać? – Szkolenie w formie wykładu, wymiany doświadczeń i refleksji oraz ćwiczeń praktycznych. Podczas zajęć stosujemy testy, pozwalające ocenić odczuwany poziom stresu i wypalenia zawodowego. Szkolenie organizujemy wyłącznie na zamówienie.

Zarządzanie stresem i emocjami – Dzięki udziałowi w szkoleniu podniesiesz skuteczność działań indywidualnych i zespołowych w obliczu sytuacji związanych ze stresem. Zwiększysz również swoje umiejętności z zakresu komunikowania w obliczu sytuacji stresowych i stresogennych. Najbliższa, specjalna edycja online live już 8 września!

Wellbeing Resilience Masterclass z EY –  To wysokiej klasy kompleksowy program opracowany przez psychologów, który ma pomóc Twoim pracownikom rozwinąć odporność na stres, otworzyć ich na wyzwania i zachować produktywność. Ten interaktywny kurs dostarczy Twojej firmie narzędzi, które pomogą zapewnić dobrostan psychiczny Twoich pracowników. Pomożemy Ci stać się wzorcowym liderem w obszarze wellbeingu. Szkolenie organizujemy wyłącznie na zamówienie.

Wellbeing organizacyjny i osobisty – Szkolenie stanowi inspirację dla tych, którzy mają świadomą potrzebę kształtowania odpowiedzialnego miejsca pracy oraz środowiska dbającego o dobrostan pracowników we wszystkich jego wymiarach. Najbliższy termin, to 25 października.

Masz pytanie? Skontaktuj się z naszymi konsultantami.


Tydzień Dobrego Samopoczucia i Uważności – Zadbaj o siebie na wszystkich poziomach