Kursy i szkolenia dla firm - Ernst & Young Academy of Business
menu
O nas   Najlepsi trenerzy   Jacek Jędrszczyk

Najlepsi trenerzy

Jacek  Jędrszczyk

Jacek Jędrszczyk

Doradca podatkowy

Trener EY Academy of Business od 2010 roku.

Absolwent Akademii Ekonomicznej w Katowicach. Jest licencjonowanym doradcą podatkowym, podatkami profesjonalnie zajmuje się od 1997 roku.

Swoje doświadczenie zawodowe zdobywał w firmie z branży finansowej, a później w międzynarodowych firmach doradczych takich jak Artur Andersen czy EY. Od kilku lat prowadzi indywidualną kancelarię podatkową, doradzając klientom w tematach podatkowych oraz reprezentując ich w sporach sądowych. Prowadzi szkolenia i warsztaty dotyczące tematyki podatkowej z zakresu zarówno podatków pośrednich, jak i bezpośrednich. Podczas szkoleń kładzie szczególny nacisk na aspekt praktyczny omawianych tematów, prezentuje liczne przykłady ze swojej praktyki zawodowej.Jako menedżer, a potem dyrektor oddziału EY Katowice-Kraków, realizował różnorodne projekty podatkowe z zakresu VAT, CIT oraz cen transferowych. Uczestniczył we wprowadzaniu firm do specjalnych stref ekonomicznych, projektował struktury dotyczące polityk podatkowych. Doradzał, jak stworzyć optymalne schematy zarządzania ryzykiem podatkowym.

Jest autorem wielu profesjonalnych publikacji w Rzeczpospolitej, Monitorze Podatkowym, Przeglądzie Podatkowym. Jest również współautorem pierwszego książkowego komentarza do unijnych regulacji VAT (Dyrektywa VAT). Prywatnie uwielbia sport i podróże.Szkolenia prowadzone w EY Academy of Business:

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach funkcjonalnych, statystycznych i reklamowych. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.