Anetta Krukowska – EY Academy of Business

Anetta Krukowska

Trener EY Academy of Business na szkoleniach z obszaru HR

Trenerka, konsultantka i coach.

Anetta współpracuje z EY Academy of Business od 2004 roku.

Ukończyła Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu na kierunkach Psychologia zdrowia i Psychologia edukacji.

Brała udział w wielu kursach i warsztatach, między innymi w Szkole Ustawień Systemowych prowadzonej przez Gerharda Walpera, w Szkole Trenerów TransMisja, Podstawach Access i Pracy z Ciałem w zakresie Access Consciousness oraz pracy z ciałem i emocjami Polynesian Healing Arts w Nowej Zelandii. Posiada certyfikat Uniwersytetu Kalifornijskiego z zakresu kodowania ruchów mimicznych twarzy (Facial Action Coding System) oraz uprawnienia Hogan Assessment Systems.

Od 1998 roku pracuje jako trenerka, konsultantka i coach w zakresie rekrutacji, szkoleń, ocen kompetencji, diagnozy organizacyjnej oraz interwencji w trudnych sytuacjach zespołowych. Od 2016 roku jest propagatorką nowego nurtu, którym jest wellness w biznesie.

Anetta współpracowała z wieloma firmami szkoleniowymi i realizowała projekty dla organizacji finansowych, FMCG, produkcyjnych oraz administracji państwowej.

Podczas szkoleń, głównie z zakresu diagnozy kompetencji w procesach ocen, przekazuje przede wszystkim wiedzę praktyczną, opartą na przykładowych procesach biznesowych. Pobudza, aktywizuje i inspiruje grupę do korzystania z nabytej wiedzy i już posiadanych kompetencji, a także buduje atmosferę współpracy w zespołach warsztatowych.


 

Przykładowe projekty:

1. Audyty kompetencji kluczowej kadry menedżerskiej i specjalistycznej w projektach rekrutacyjnych, restrukturyzacyjnych i rozwojowych m.in. dla PZU Życie, Jeronimo Martins, SKOK Wielkopolska, Imperial Tobacco, Lafarge, GlaxoSmithKline Pharmaceuticals, Europejskiego Funduszu Leasingowego.

2. Rozwój kompetencji kadry menedżerskiej poprzez szkolenia menedżerskie, w tym cykliczne Akademie Lidera, m.in. dla Sandvik Mining and Construction, Skoda Auto Polska, Lidl, Adient.

3. Coaching dla kadry menedżerskiej i zespołów, m.in. dla Synthos, Kompanii Piwowarskiej, Homanit, Synergii.

4. Wewnętrzne Akademie Asesora dla: Nestle Polska, EY, Ministerstwa Spraw Zagranicznych, Ministerstwa Finansów, Wrigley Poland.

5. Projekty ocen kompetencji za pomocą metodologii 360 stopni, m.in. dla: Jeronimo Martins, Dallmayr, Epigon, Polskich Zakładów Lotniczych.

Co mówią uczestnicy szkoleń?