Katarzyna Buszkowska – EY Academy of Business

Katarzyna Buszkowska

Dziennikarka, wykładowczyni, trenerka EY Academy of Business

Szkoli w zakresie komunikacji, skutecznego wykorzystania mediów społecznościowych oraz budowania eksperckiego wizerunku i komunikacji na LinkedIn.

Przez ponad 20 lat związana z mediami i dziennikarstwem informacyjnym. Była dziennikarką agencyjną, wydawcą w telewizji, zarządzała ponad 200-osobowym zespołem jako redaktor naczelna Polskiej Agencji Prasowej oraz kilkudziesięcioosobowym zespołem Radia Zet jako szefowa Działu Informacji.

Od kilku lat prowadzi zajęcia na Uniwersytecie Warszawskim oraz na studiach podyplomowych w Instytucie Badań Literackich PAN.

Zawodowo zajmuje się także obsługą mediów społecznościowych menedżerów i ekspertów. Posiada doktorat z literatury i prowadzi blog o książkach Literackigps.pl.


 

Przykładowe projekty:

1. Dziennikarka agencyjna i wydawca w telewizji. Zarządzała ponad 200-osobowym zespołem jako redaktor naczelna Polskiej Agencji Prasowej oraz kilkudziesięcioosobowym zespołem Radia Zet jako szefowa Działu Informacji.

2. Wykładowca na Uniwersytecie Warszawskim oraz na studiach podyplomowych w Instytucie Badań Literackich PAN.

3. Obsługa mediów społecznościowych menedżerów i ekspertów.

4. Autorka bloga o książkach Literackigps.pl.

5. Autorka newslettera branżowego na Buszkowska.com.

6. Wspiera menedżerów oraz firmy w budowaniu kultury organizacji i zaangażowania zespołów, prowadząc projekt Leadership Library.