Kursy i szkolenia dla firm - Ernst & Young Academy of Business
menu
O nas   Najlepsi trenerzy   Anetta Krukowska

Najlepsi trenerzy

Anetta  Krukowska

Anetta Krukowska

Anetta współpracuje z EY Academy of Business od 2004 roku.

Ukończyła Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu na kierunkach Psychologia zdrowia i Psychologia edukacji.

Brała udział w wielu kursach i warsztatach, między innymi w Szkole Ustawień Systemowych prowadzonej przez Gerharda Walpera, w Szkole Trenerów TransMisja, Podstawach Access i Pracy z Ciałem w zakresie Access Consciousness, pracy z ciałem i emocjami Polynesian Healing Arts w Nowej Zelandii. Posiada certyfikat Uniwersytetu Kalifornijskiego z zakresu kodowania ruchów mimicznych twarzy (Facial Action Coding System) oraz uprawnienia Hogan Assessment Systems.

Od 1998 roku pracuje jako trenerka, konsultantka i coach w zakresie rekrutacji, szkoleń, ocen kompetencji, diagnozy organizacyjnej oraz interwencji w trudnych sytuacjach zespołowych. Od 2016 roku propagatorka nowego nurtu, którym jest wellness w biznesie.
Anetta współpracowała z wieloma firmami szkoleniowymi i zrealizowała projekty dla organizacji finansowych, FMCG, produkcyjnych oraz administracji państwowej.Przykładowe zrealizowane projekty:

1. Audyty kompetencji kluczowej kadry menedżerskiej i specjalistycznej w projektach rekrutacyjnych, restrukturyzacyjnych i rozwojowych , m.in. dla PZU Życie, Jeronimo Martins, SKOK Wielkopolska, Imperial Tobacco, Lafarge, GlaxoSmithKline Pharmaceuticals, Europejskiego Funduszu Leasingowego.

2. Rozwój kompetencji kadry menedżerskiej poprzez szkolenia menedżerskie, w tym cykliczne Akademie Lidera, m.in. dla Sandvik Mining and Construction, Skoda Auto Polska, Lidl, Adient.

3. Coaching dla kadry menedżerskiej i zespołów m.in. dla Synthos, Kompanii Piwowarskiej, Homanit, Synergii.

4. Wewnętrzne Akademie Asesora dla: Nestle Polska, EY, Ministerstwa Spraw Zagranicznych, Ministerstwa Finansów, Wrigley Poland.

5. Projekty ocen kompetencji za pomocą metodologii 360 stopni m.in. dla: Jeronimo Martins, Dallmayr, Epigon, Polskich Zakładów Lotniczych.Szkolenia prowadzone w EY Academy of Business:Klienci o Anetcie:
  • „Pozytywna osoba, z wiedzą, chętna na nowe rozwiązania, otwarta, prawdziwa, człowiek, który pozostawia pozytywne wrażenie”
  • „Kompetentna, wyluzowana, pozytywna, naturalna”
  • „Prowokująca osobowość, rozwojowa, dająca energię. Człowiek na odpowiednim miejscu”
  • „Super Babka! Wiele przykładów z życia i „ludzkie” podejście do grupy”
  • „Anetta stworzyła świetną, luźną atmosferę zaufania. Jest jednym z najciekawszych szkoleniowców, jakich spotkałem”

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach funkcjonalnych, statystycznych i reklamowych. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.