Kursy i szkolenia dla firm - Ernst & Young Academy of Business
menu
O nas   Najlepsi trenerzy   Michał Błeszyński

Najlepsi trenerzy

Michał Błeszyński

Michał Błeszyński

FCCA, CIA

Michał współpracuje z EY Academy of Business od 2008 roku.

Jest absolwentem Politechniki Wrocławskiej, wydziału Informatyki i zarządzania.

W 2003 roku rozpoczął współpracę w EY w dziale audytu, gdzie badał sprawozdania finansowe zarówno małych firm, jak i grup kapitałowych notowanych na GPW. W 2008 roku zmienił kierunek kariery zawodowej i zaczął szkolić w EY Academy of Business, gdzie w pełni wykorzystuje zdobyte wcześniej doświadczenie zawodowe.Specjalizuje się w szkoleniach finansowych, głównie z zakresu MSSF, US GAAP, jak również różnic pomiędzy MSSF, US GAAP a Ustawą o rachunkowości, z zakresu controllingu i rachunkowości zarządczej, a także Międzynarodowych Standardów Rewizji Finansowej. Aby wykorzystać jeszcze bardziej aspekt praktyczny wiedzy finansowej i ekonomicznej dla uczestników kursów, wykorzystuje na swoich zajęciach często MS Excel.

W wolnych chwilach pilot mniejszych samolotów, żeglarz oraz gitarzysta i wykonawca piosenek żeglarskich.Przykładowe zrealizowane projekty:

1. Prowadzi szkolenia z zakresu nowych, obowiązujących od 2018 i 2019 standardów:
 • MSSF 9 Instrumenty finansowe
 • MSSF 15 Przychody z umów z klientami
 • MSSF 16 Leasing

  2. Od października 2017 Michał koordynuje współpracę z Akademią WSB w Dąbrowie Górniczej w ramach prowadzonych wspólnie studiów MBA.

  3. Od 2014 roku prowadzi zajęcia na kolejnych edycjach studiów podyplomowych „MSSF w praktyce” prowadzonych razem z SGH.

  4. Od 2010 roku prowadzi szkolenia dla biegłych rewidentów spełniające wymagania obligatoryjnego doskonalenia zawodowego.

  5. Brał udział w przygotowywaniu prospektów emisyjnych grup Getin Holding oraz LC Corp.  Szkolenia prowadzone w EY Academy of Business:

 • Ten serwis wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach funkcjonalnych, statystycznych i reklamowych. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.