Kursy i szkolenia dla firm - Ernst & Young Academy of Business
menu
O nas   Najlepsi trenerzy   Arkadiusz Żurek

Najlepsi trenerzy

Arkadiusz Żurek

Arkadiusz Żurek

Trener współpracujący z EY Academy of Business od 2017 roku.

Absolwent studiów pedagogicznych WSP w Krakowie. Ukończył dziennikarstwo Międzynarodowej Szkoły Dziennikarstwa na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Posiada dyplom MBA National Louis University in Chicago. Ukończył również Szkołę Trenerów MATRIK w Krakowie.

Konsultant, coach i mówca motywacyjny. Ma na koncie ponad 15 000 godzin szkoleniowych. Podejmuje się niestandardowych projektów, które dopasowuje do potrzeb klienta. Nawiązuje doskonały kontakt z klientami i uczestnikami szkoleń. Posiada wieloletnie doświadczenie na stanowiskach menedżerskich. Pracował jako dyrektor odpowiedzialny za sprzedaż, marketing, a także HR.

Zarządzał i współtworzył spółki. Skutecznie budował zespoły pracowników, tworzył systemy motywacyjne i systemy wynagrodzeń. Negocjował wysokobudżetowe kontrakty. Był odpowiedzialny za nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z mediami.

Obszary specjalizacji to: rozwijanie umiejętności przywódczych, nowoczesna sprzedaż, zarządzanie zmianą, etyka w biznesie, tworzenie systemów motywacyjnych, radzenie sobie z konfliktami, mediacje, coaching menedżerski, negocjacje wewnątrz korporacji, zasady savoir vivre i etykieta w środowisku międzynarodowym

Posiada duże doświadczenie w zarządzaniu – w motoryzacji, zarządzał i współtworzył strategię również firmy z branży nowoczesnej edukacji; kierował działem sprzedaży i marketingu w VOLVO; a także w firmie z branży IT i deweloperskiej.Szkolenia prowadzone w EY Academy of Business:

  • Efektywna sprzedaż usług prawnych
  • Skuteczne zarządzanie i współpraca w zespole
  • Miedzypokoleniowa współpraca, czyli zarzadzanie pokoleniem X i Y
  • Akademia Sprzedaży
  • Train the Trainers
Zrealizowane w formule szkoleń zamkniętych:
  • Sprzedaż i negocjacje
  • Komunikacja i umiejętności interpersonalne dla pracowników różnych pionów organizacyjnych firmy

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach funkcjonalnych, statystycznych i reklamowych. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.