Kursy i szkolenia dla firm - Ernst & Young Academy of Business
menu
Strona główna   O nas   Najlepsi trenerzy

Trenerzy szkoleniowi - wykładowcy

Najlepsi trenerzy

Nasi trenerzy to przede wszystkim praktycy biznesowi. Trenerem w naszej firmie nie zostaje się jednak od razu. Każdy kandydat musi najpierw przejść bardzo intensywny trening. Dopóki go nie skończy, nie prowadzi zajęć. Trening taki może potrwać nawet do 6 miesięcy. Przygotowanie kandydata do pracy wykładowcy polega nie tylko na gruntownym sprawdzeniu i, jeśli trzeba, uzupełnieniu jego wiedzy w danym zakresie. Nacisk kładziemy również na sposób prowadzenia zajęć, biegłą znajomość języka angielskiego i polskiego, sposób pracy ze słuchaczami, jakość przygotowywanych na szkolenia materiałów itp.

Szkolenie trenera nie kończy się po samodzielnym przeprowadzeniu pierwszego kursu. Wszyscy wzajemnie "podglądamy się" w swojej pracy i wymieniamy swoje opinie o kolegach. W dużym stopniu opieramy się również na  ocenach i uwagach od samych studentów.

Jacek  Jędrszczyk

Jacek Jędrszczyk

Doradca podatkowywięcej
Dorota Wiśniewska

Dorota Wiśniewska

Konsultant i trener więcej

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach funkcjonalnych, statystycznych i reklamowych. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.