Michał Szudejko – EY Academy of Business

Michał Szudejko

Menedżer controllingu i finansów. Obecnie dyrektor działu planowania i analiz finansowych dla biznesu online Warner Bros. Discovery w Polsce. Trener EY Academy of Business

Pełni rolę biznes partnera dla liderów poszczególnych segmentów, doradcy zarządu w kreowaniu i egzekucji strategii oraz dostawcy wysokiej jakości danych i analiz. Odpowiada także za budżetowanie i raportowanie.

Menedżer finansowy z ponad 16-letnim doświadczeniem w wiodącej grupie mediowej. Dysponuje doświadczeniem w projektach wdrożeń narzędzi controllingowych, analizy danych, transformacji i restrukturyzacji. Wdrażał, a następnie prowadził procesy controllingowe zarówno dla całej organizacji, jak i jej obszarów (na przykład działu sprzedaży).

Dysponuje szeroką wiedzą finansową, udokumentowaną tytułami CFA, CIMA oraz doktora nauk ekonomicznych w dyscyplinie finanse.

Poza działalnością zawodową dzieli się wiedzą poprzez publikacje w periodykach takich jak Controlling i Zarządzanie czy wcześniej CFA Digest. Jest trenerem EY Academy of Business. Prowadzi autorski blog, uczestniczy także w konferencjach branżowych w roli prelegenta lub panelisty.