Michał Szudejko – EY Academy of Business

Michał Szudejko

Menedżer controllingu i finansów. Obecnie dyrektor działu planowania i analiz finansowych dla biznesu online Warner Bros. Discovery w Polsce. Trener EY Academy of Business

Pełni rolę biznes partnera dla liderów poszczególnych segmentów, doradcy zarządu w kreowaniu i egzekucji strategii oraz dostawcy wysokiej jakości danych i analiz. Odpowiada także za budżetowanie i raportowanie.

Posiada wieloletnie doświadczenie w projektach transformacji, restrukturyzacji, wdrożeń narzędzi controllingowych oraz analizy danych zarówno wspierających dział finansowy, jak i biznes (np. dział handlowy).

Widzę z zakresu finansów dokumentuje tytułami CFA, CIMA oraz doktora w dyscyplinie finanse. W ostatnim czasie ukończył Oxford Executive Leadership Programme.

Poza działalnością zawodową, chętnie dzieli się wiedzą poprzez publikacje (w magazynach Controlling i Zarządzanie, wcześniej CFA Digest). Prowadzi blog o tematyce planowania i finansów, controllingu i powiązanych obszarów. Uczestniczy także w konferencjach branżowych w roli prelegenta, dyskutanta lub członka rad programowych. Przez dłuższy czas był trenerem wewnętrznym z zakresu profesjonalnego wykorzystania aplikacji wspomagających pracę controllingu: arkuszy kalkulacyjnych, prezentacji oraz baz danych.